Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Edyta Pazura dostała przerażającą wiadomość! „Żebyś poroniła…”!

Edyta Pazura (30 l.) obecnie spodziewa się trzeciego dziecka, z czego razem z mężem, Cezarym Pazurą (55 l.) bardzo się cieszą. Niestety nie wszyscy dobrze im życzą…

To dla aktora i jego ukochanej żony bardzo wyjątkowy czas. Wiadomością o trzeciej ciąży podzielili się w trakcie świąt Bożego Narodzenia w 2017 roku i widać było, że to spełnienie ich marzeń.

Reklama

Od momentu kiedy Edyta dowiedziała się, że jest w ciąży, stara się dbać o siebie. Nie przemęcza się, dużo odpoczywa i oczywiście niewskazane jest także denerwowanie się. Ale tego ostatniego nie ułatwiają jej hejterzy. Żona artysty dostała ostatnio bardzo przykrą wiadomość od internautki.

"Żebyś poroniła to pedalskie ścierwo" - brzmiały słowa hejteki, która jak się okazało, nie tylko wysłała wiadomość do Pazury. 

Jej ofiarą padły wcześniej Tamara Arciuch (42 l.), której życzyła, by jej córka umarła na AIDS, a także Joanna Koroniewska (39 l.), która podobnie jak Edyta jest obecnie w ciąży. Wszystkie gwiazdy były wstrząśnięte tymi wulgarnymi, pełnymi nienawiści wpisami i postanowiły z tym walczyć.

"Pozdrawiam Pana/Panią serdecznie... Ja sobie w spokoju poczekam, aż urodzę piękne, zdrowe dziecko, a Ty...Może prokurator generalny w końcu pomoże i coś z tym zrobi skoro policja i inni nie dają sobie rady...?! Wierzę głęboko w to, że energia wraca. Także ja Panu/Pani życzę wszystkiego co najlepsze! Dużo uśmiechu i żeby wyrok za hakerstwo i szkalowanie był jak najmniejszy" - napisała na swoim profilu w mediach społecznościowych Pazura, a Joanna Koroniewska była równie mocno oburzona.

"Skala hejtu i ludzkiej głupoty sięga zenitu- szczyt chamstwa i kompletny rynsztok. Czy można upaść niżej??!!! Jak można zdobyć się na takie komentarze??!!" - pisała Joanna.

Miejmy nadzieję, że celebrytki dopną swego i osoba publikująca takie wpisy odpowie za swoje słowa. Sprawa może być o tyle skomplikowana, że jak odkryła Tamara Arciuch osoba pisząca te wiadomości, wysyła je z nieprawdziwego konta. 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Edyta Pazura | Tamara Arciuch | Joanna Koroniewska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje