Reklama

Reklama

Reklama

Edyta Herbuś... zostanie mamą?!

Edyta Herbuś (36 l.) marzy o tym, by urodzić dziecko. Kto wie... może nawet już jest coś na rzeczy. Jej znajoma twierdzi, że tancerka bardzo chce zostać mamą. A u boku ma przecież kochającego partnera, który zaznał już smaku ojcostwa...

Dwa miesiące temu skończyła 36 lat. Ukochana babcia Edyty Herbuś, Tola, życzyła wnuczce przede wszystkim miłości na całe życie. Zdążyła już poznać nowego chłopaka aktorki, Piotra. Miły, sympatyczny, czuły wobec niej. 

Pani Tola ma nadzieję, że nie złamie serca wnuczce i stworzy z nią trwały związek.Mimo że mężczyzna przeszłość ma skomplikowaną. Jest po nieudanym małżeństwie z Karoliną, z którą ma dwoje dzieci. Ma za sobą również związek z Dorotą Gardias (38 l.), która urodziła mu córkę Hanię (5 l.). 

Facet z przeszłością tak bardzo zauroczył jednak Edytę Herbuś, że nie bała się nie tylko iść za głosem serca, ale również podjąć trudnej roli, jaką jest bycie macochą. To właśnie zdjęcie opublikowane z jedną z córek ukochanego zdradziło, że spotyka się z Piotrem.

Reklama

- Edyta bardzo lubi dzieci, jest ciepła, empatyczna, potrafi pięknie opowiadać o tańcu, aktorstwie i jodze - mówi jej przyjaciółka.

Rozmawia z nimi o tym, co interesuje małe dziewczynki. Przyjaźnie nastawiona jest do niej nawet Dorota Gardias, która o związku byłego partnera wiedziała dużo wcześniej. 

- Myślę, że też dużo może dać mojej córce i ją wiele nauczyć (...). Jest takie powiedzenie, że szczęśliwi rodzice to też szczęśliwe dziecko, więc mam nadzieję, że Piotr jest szczęśliwy - powiedziała niedawno publicznie.

Piotr też stara się być dobrym ojcem. I to on coraz częściej wraca we wspólnych rozmowach do tematu dziecka. Byłoby ono najwspanialszym owocem ich miłości.Edyta Herbuś już od jakiegoś czasu marzyła o tym, by zostać mamą. Niestety w sześcioletnim związku z reżyserem Mariuszem Trelińskim (56 l.) nie było na to czasu, a para rozstała się. 

Teraz Edyta czuje, że w jej życiu nadszedł odpowiedni moment. Jest szalenie zakochana, gotowa na zupełnie nowy etap życia.- Spotkałam mężczyznę, który ma bardzo podobną wizję wspólnego życia - mówi publicznie. 

Herbuś często rozmawia o przyszłości ze swoją ukochaną babcią, która gości na jej spektaklach i do której ona często przyjeżdża. Bardzo liczy się ze zdaniem pani Toli.-

Edyta wie, że to jest marzenie babci, ma też świadomość, że jest w najlepszym wieku, by założyć rodzinę, a mężczyzna przy jej boku jest doświadczonym ojcem - mówi jej przyjaciółka.

Zaś ona sama powiedziała ostatnio: Życie jest pełne niespodzianek! Co to znaczy?- Może niedługo będzie ślub?! - zgaduje jej znajoma. Dodaje też, że Edyta bardzo pragnie zostać mamą i to jak najszybciej. - A Piotr przecież idealnie nadaje się do roli ojca!

*** 
Zobacz więcej materiałów:

Świat & Ludzie
Dowiedz się więcej na temat: Edyta Herbuś

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy