Reklama
Reklama

Edyta Herbuś opiekuje się dzieckiem chorującej Doroty Gardias!

Dorota Gardias (41 l.) na czas hospitalizacji powierzyła córkę opiece ojca, Piotra Bukowieckiego. A tak się składa, że jego obecną partnerką jest Edyta Herbuś. Jak zapewnia tancerka, Gardias świetnie wie, że może na nią liczyć.

Dorota Gardias niedawno ujawniła, że zdiagnozowano u niej nowotwór piersi. Diagnozę usłyszała w czerwcu, jednak nie od razu była gotowa o tym mówić. Jak wyznała, najbardziej  żałuje tego, że posłuchała opinii lekarza, który już dwa lata temu wykrył u niej zmianę w piersi. Z perspektywy czasu prezenterka ocenia, że zbagatelizował sprawę. Na szczęście guz nie zdążył się zezłośliwić, a pogodynka jest już po operacji jego wycięcia. 

Jak wyznała w wywiadzie, po usłyszeniu diagnozy jej pierwsza myśl była poświęcona dziecku. Przeraziła się, co stanie się z Hanią, jeśli sprawy potoczą się źle. Na szczęście Gardias jest na dobrej drodze do pełnego wyzdrowienia, a podczas jej hospitalizacji córką zajął się jej biologiczny tata, Piotr Bukowiecki. 

Reklama

Herbuś opiekuje się dzieckiem Gardias

Gardias i Bukowiecki byli parą osiem lat temu. Nie ułożyło im się, ale pozostali w dobrych relacjach. Obecnie Bukowiecki układa sobie życie z Edytą Herbuś (zobacz!), która lubi przy każdej okazji chwalić się świetnymi relacjami, jakie nawiązała z jego dziećmi: Hanią i dwojgiem starszych z małżeństwa z Karoliną Rosińską. Teraz też zapewnia w rozmowie z Jastrząb Post, że Dorota nie ma się czym martwić, bo Hania jest doskonałą opieką: 

Zobacz też: 

Córka Paula Walkera wyszła za mąż. Kto zastąpił ojca u jej boku?

Adele schudła 50 kg. Raz w tygodniu sobie folguje

Rekord IV fali zakażeń. Zmarło 75 osób


***

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo,

wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym INSTAGRAMIE Pomponik.pl
pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dorota Gardias | Edyta Herbuś | Piotr Bukowiecki
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama