Reklama
Reklama

Córka Paula Walkera wyszła za mąż. Kto zastąpił ojca u jej boku?

Meadow Walker (22 l.), córka tragicznie zmarłego Paula Walkera, poślubiła w piątek aktora Louisa Thorntona–Allana. W tym ważnym dniu ojca panny młodej zastąpił jego najlepszy przyjaciel.

Meadow Walker miała zaledwie 15 lat, gdy jej ojciec, gwiazda serii „Szybcy i wściekli” zginął w wypadku samochodowym. Porsche Carrera GT, główna atrakcja wystawy samochodowej, na której Paul Walker zbierał pieniądze dla ofiar tajfunu na Filipinach, uderzyło w drzewo i latarnię w mieście Santa Clarita w południowej Kalifornii i stanęło w płomieniach. 

Śmierć na miejscu poniósł Paul Walker, który siedział w fotelu pasażera i kierowca. Aktor osierocił jedyną córkę, Meadow Rain. Nastoletnia wtedy dziewczyna pozwała nawet firmę Porsche za, jak twierdziła, przyczynienie się do śmierci jej ojca. 

Reklama

Córka Paula Walkera wyszła za mąż

Z czasem rozpoczęła karierę w modelingu, a w wieku 22 lat postanowiła wyjść za mąż. Jej wybrankiem jest aktor Louis Thorntnon-Allan. Kameralny ślub odbył się w piątek 22 października w plenerze. Panna młoda wystąpiła w prostej białej sukni, a do ołtarza poprowadził ją najlepszy przyjaciel jej zmarłego ojca.

Vin Diesel i Paul Walker zaprzyjaźnili się na planie „Szybkich i wściekłych”. Aktor, podobnie, Meadow nie może pogodzić się z jego śmiercią. Swojej córce nadał, na cześć zmarłego przyjaciela, imię Pauline. 

Meadow Walker pokazała zdjęcia z ceremonii ślubnej na swoim Instagramie. 

Zobacz też: 

Teściowa Figury przerwała milczenie. Niebywałe!

Adele schudła 50 kg. Raz w tygodniu sobie folguje

Rekord IV fali zakażeń. Zmarło 75 osób

***

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i

kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym INSTAGRAMIE


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Paul Walker | Vin Diesel | ślub
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy