Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Edyta Górniak zostanie mamą po raz drugi?

Edyta Górniak niedawno skończyła 45 lat. Z okazji urodzin podzieliła się swoim marzeniem. Okazuje się, że... chciałaby zostać mamą po raz drugi! Czy jej się uda?

Edyta Górniak niedawno obchodziła 45. urodziny. W mediach społecznościowych dziękowała za wszystko aniołom, Bogu, przyjaciołom, fanom oraz rodzicom. 

Reklama

Na szczerość zdobył się też syn wokalistki. Na profilu na Instagramie we wzruszających słowach pisał o swojej mamie. 

"Jesteś najważniejszą osobą w całym wszechświecie. Nie mogę sobie nawet wyobrazić lepszej matki od ciebie. Zawsze się o mnie troszczysz. Zawsze mi pomagasz. Zawsze mnie pocieszasz. Od zawsze kochasz mnie tak samo jak ja ciebie. Po prostu zawsze jesteś obok. Dziękuję" - napisał. Opublikował też fotkę artystki z dnia jej urodzin.

Jego słowa poruszyły internautów. "Jak to zrobić, żeby tak wychować dziecko ? Szok. Niesamowite. Gratulacje. Taki syn to skarb" - stwierdziła jedna z komentujących. 

Rzeczywiście, wydaje się, że Górniak ma doskonałą relację ze swoim synem. Z słów Allana wynika, że jest fantastyczną mamą. "Edi" chyba sama to czuje, bo z okazji urodzin zdecydowała się na niesamowite wyznanie! 

Zapytana w "Party" o to, czego sobie życzy, odpowiedziała: "Pięknego rozwoju mojego syna, nowych wyzwań zawodowych i podróży do Nowej Zelandii. Ale najbardziej chciałabym po raz drugi zostać mamą!". 

Myślicie, że jest jeszcze na to szansa?

***
Zobacz więcej materiałów

Dowiedz się więcej na temat: Edyta Górniak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje