Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Edyta Górniak współczuje Dodzie rozwodu? Zamieściła wymowny komentarz!

Edyta Górniak i Doda nigdy nie przepadały za sobą. Jednak, gdy plotki o rozwodzie Dody zyskały oficjalne potwierdzenie, Górniak postanowiła okazać jej wsparcie. Na razie dość zdawkowo…

Początki konfliktu Dody i Edyty Górniak sięgają 2005 roku, gdy Edzia w programie Kuby Wojewódzkiego nazwała Rabczewską krową. Dokładnie brzmiało to następująco: 

Doda nie zareagowała wtedy na zaczepkę, albo może jej nie zauważyła. Niezrażona Górniak postanowiła ją obrazić jeszcze raz, dwa lata później, gdy zasiadała w fotelu jurorskim programu „Jak Oni śpiewają”. Występ uczestniczki, która wybrała jeden z utworów Dody, skomentowała słowami: 

Najboleśniejszym ciosem, jaki zadała Edyta Dodzie było niewątpliwie podebranie jej zaufanej menedżerki i przyjaciółki, Mai Sablewskiej. Na wieść o tym, że Sablewska rozpoczyna współpracę z Górniak, Doda obraziła się na nią na prawie dekadę. Edyta zwolniła Maję, gdy tylko ta wynegocjowała dla siebie fotel jurorski w pierwszej edycji „X Factora”. Rozstały się w gniewie, ale najważniejszy cel, czyli skłócenie Dody z Mają, udało się Edycie osiągnąć. 

Edyta Górniak współczuje Dodzie rozwodu

Reklama

Od tamtej pory regularnie się podgryzają, a Edyta była jedną z nielicznych artystek, które odmówiły wzięcia udziału w organizowanym przez Dodę koncercie przeciw nienawiści. Jednak w obliczu rozwodu Rabczewskiej z Emilem Stępniem, Górniak postanowiła pokazać, że kobieca solidarność jest silniejsza niż prywatne animozje. Nieoczekiwany wyraz wsparcia ukazał się na Instagramie magazynu „Viva”, pod oficjalnym potwierdzeniem informacji o rozwodzie:

Edyta napisała dwa zdania, na razie dość krótkie i zdawkowe, ale kto wie, może się jeszcze rozkręci:

Pokazała klasę?

***


Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje

Nie przegap
najgorętszych
plotek!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie. Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj Pomponik.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »