Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Edyta Górniak rozstała się z kolejnym partnerem! Co tym razem poszło nie tak?!

Wybory, których dokonuje ostatnio Edyta Górniak (46 l.) w kwestii partnerów, są coraz dziwniejsze. Okazuje się, że kolejny związek gwiazdy nie przetrwał próby czasu.

Ten związek przetrwał zaledwie cztery miesiące... Informacja o nowej miłości Edyty wypłynęła dość niedawno, a teraz okazuje się, że para już się rozstała. 

Ostatnio za celebrytką trudno nadążyć. W przeszłości była związana z Dariuszem Kordkiem, Piotrem Gembarowski, Piotrem Kraśką, Robertem Kozyrą.

Następnie w 2005 roku została żoną Dariusza, z którym ma syna Allana (15 l.). Gdy ich małżeństwo się rozpadło, Górniak znów szukała miłości. W jej życiu pojawili się Piotr Schramm, czy amerykański aktor William McKinney. 

Wielkie emocje wzbudził jej związek z kierowcą rajdowym Mateuszem Zalewskim, z którym spodziewała się dziecka. Wieść o utracie ciąży była szokiem dla jej fanów. Para postanowiła rozstać się niedługo po nieszczęśliwym zdarzeniu. 

Mogło się wydawać, że Edyta będzie potrzebowała dłużej przerwy. Nic bardziej mylnego. Niedawno pojawiły się doniesienia, że poznała piłkarza Tomasza Mazurkiewicza, a w mediach opublikowano ich wspólne zdjęcia. 

Teraz, ku zaskoczeniu fanów Edyty, wygląda na to, że po czterech miesiącach, zakończyli znajomość. 

Jak donosi dwutygodnik "Party", diwa zdecydowała się na rozstanie, gdyż doszła do wniosku, że nie jest gotowa na związek na odległość. Ponoć Tomasz był zawiedziony decyzją Edzi, jednak starał się ją zrozumieć. 

Patrząc na tempo zawiązywania nowych znajomości przez piosenkarkę, chyba nie trzeba będzie czekać zbyt długo na kolejną miłość... 

Reklama

***

Zobacz więcej materiałów wideo: 

Dowiedz się więcej na temat: Edyta Górniak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje