Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Edyta Górniak o stanie zdrowia syna: „W modlitwie czekamy na dalsze decyzje lekarzy”

Edyta Górniak (43 l.) na fanpage’u na Facebooku zabrała głos na temat stanu zdrowia swojego syna Allana (12 l.). Okazuje się, że chłopiec wcale nie czuje się najlepiej, jak informował ostatnio jeden z tabloidów. „W modlitwie czekamy na dalsze decyzje lekarzy” – oznajmiła wokalistka.

Od niedawna Edyta Górniak i jej syn mieszkają w Los Angeles. Wokalistka wynajęła tam willę i zapisała chłopca do dobrej szkoły. Oboje w nowym miejscu czuli się bardzo szczęśliwi. Aż do niedawna, kiedy to wydarzyło się coś niespodziewanego. 

Allan skarżył się na dokuczliwe bóle brzucha, ale początkowo lekarz nie dopatrzył się u niego niczego więcej poza zwykłą infekcją. Mimo to dolegliwości nie zelżały i niedługo później okazało się, że stan chłopca jest poważniejszy niż przypuszczano. 

Reklama

Syn wokalistki przeszedł operację, a informator "Faktu" donosił, że czuje się już lepiej. Jednak, jak wynika z najnowszego wpisu Górniak, jeszcze wcale nie jest dobrze.  

"Mój Syn ma zakażenie organizmu z powodu pęknięcia wyrostka. W Modlitwie czekamy na dalsze decyzje lekarzy" - obwieściła.  

Trzymamy kciuki za powrót do zdrowia!

***
Zobacz więcej materiałów

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Edyta Górniak

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje