Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Edyta Górniak nie chce już więcej mężczyzn! Allan bardzo to przeżywa!

Edyta Górniak (44 l.) nigdy nie miała szczęścia w miłości. Wszystkie jej związki prędzej, czy później się kończyły. Diwa nie chce już żadnych mężczyzn, co nie podoba się Allanowi (13 l.)

Widać, że więź między piosenkarką a jej synem należy do tych wyjątkowych. Mimo trudnego wieku, w którym chłopcy zazwyczaj oddalają się od swoich matek, Allan nie wstydzi się czułości jakich nie szczędzi mu, nawet publicznie, matka.

Reklama

Okazuje jej miłość i szacunek, a o tym przecież marzy każda matka. Edyta często z czułością wypowiada się na temat swojej pociechy w wywiadach, a Allan chętnie pozuje do zdjęć ze sławną mamą.

Jak dowiedział się "Fakt Gwiazdy", syn bardzo martwi się o mamę. Widzi przecież, że Edyta jest ciągle sama i mimo, że plotkuje się o jej romansie z amerykańskim prawnikiem, to nie jest to nic poważnego.

Okazuje się, że Allan chciałby żeby Górniak związała się z kimś już na stałe. Ale diwa traktuje te marzenia z pobłażaniem.

"Mówię mu na to: 'Ale po co synek mam się zakochać, żebym znowu płakała?' Stwierdził więc, że znajdzie mi specjalnego mężczyznę i tym razem będę szczęśliwa. On myśli, że już jest taki duży, że się niedługo wyprowadzi, a nie chce by mama była sama w domu. Sprytnie to sobie wymyślił, prawda?" - śmieje się w wywiadzie z tabloidem gwiazda.

Wokalistka zaznacza, że to oczywiście miłe, że syn się o nią troszczy. Widzi przecież, że matka albo jest w pracy, albo spotyka się wyłączne z przyjaciółkami i nie wpuszcza do domu żadnych obcych mężczyzn.

"Wystarczy mi Allan, bo on jeden jest jak trzech chłopów. Po co kolejny, na dodatek obcy?" - kończy swoją wypowiedź Edzia.

Ciekawe czy Górniak kiedyś przetnie pępowinę i wypuści swojego ukochanego syna z domu. Tylko wtedy może być już za późno na szukanie partnera na resztę życia. 

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Edyta Górniak | Allan Krupa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje