Reklama

Reklama

Reklama

Dziwny filmik roztrzęsionego Antka Królikowskiego. Fani każą mu wracać do dziecka i przestać balować

Antek Królikowski (33 l.) to jeden z bardziej znanych celebrytów w polskim show-biznesie. Niezbyt dobrą sławę przyniosły mu publiczne przepychanki z matką swojego dziecka. Niedawno popularny 33-latek postanowił się nieco zabawić i udał się na koncert Tymka. Okazuje się, że fani nie zostawili na nim suchej nitki.

Antek Królikowski to taki aktor, który bardzo chętnie chwali się swoim życiem prywatnym na instagramowym koncie. Niedawno postanowił pochwalić się internautom, jak spędza czas w weekend. Okazuje się, że 33-latek lub koncerty na świeżym powietrzu.

Gwiazdor pojawił się na koncercie Tymka i przygotował dla swoich fanów specjalny live. Niestety chyba coś poszło nie tak.

Antek Królikowski szaleje na koncercie. Fani przypominają mu, że jest ojcem

Antek Królikowski był obecny na koncercie Tymka. 33-latek jest chyba fanem social mediów, ponieważ postanowił przygotować transmisję "na żywo" tego koncertu. Wszystko byłoby dobrze, gdyby nie ręka aktora, która chyba odmówiła posłuszeństwa.

Reklama

Nagranie było bardzo niewyraźne i cały czas się trzęsło. Aktor z pewnością bawił się przednio. Jednak jego fani postanowili zwrócić mu uwagę na kilka kwestii. Większość była zgodna co do tego, że zamiast iść na kolejną imprezę, powinien wybrać się w odwiedziny do syna.

"Zainteresuj się dzieckiem"

"Idź do dziecka, a nie na imprezy" - pisali ewidentnie zdenerwowani fani.

Nie obyło się też bez komentarza, w którym jedna z fanek postanowiła zaprosić Antka na randkę.

"Antek, umówisz się ze mną na randkę?" - napisała zauroczona Królikowskim internautka.

Antek Królikowski - życie prywatne

Antek Królikowski urodził się 17 lutego 1989 roku w Łodzi. Jest synem Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej i Pawła Królikowskiego. W 2008 ukończył XXI Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja w Warszawie w klasie filmowej. Był w związkach z Laurą Breszką, Katarzyną Sawczuk, Julią Wieniawą i Katarzyną Dąbrowską.

W 2020 roku związał się z Joanną Opozdą, którą poślubił 7 sierpnia 2021 roku. 22 lutego 2022 roku urodził się im syn Vincent. Para jednak się rozstała, przyczyną miała być zdrada, której dopuścił się aktor.

Zobacz także:

Antek Królikowski o małżeństwie z Joanną Opozdą: "To nie było moje marzenie"

Julia Wieniawa wije się w seksownej bieliźnie. Opublikowała sesję prosto z łóżka

Królikowski wyznał, że nie mieszał z żoną. Opozda: "Pinokio"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Antoni Królikowski | Joanna Opozda

Reklama

Reklama

Reklama