Reklama
Reklama

Dziwna roszada w "Kole fortuny". Znany prezenter zastąpi Norbiego

Norbi informował kilka dni temu, że rozstaje się z "Kołem fortuny". Piosenkarz pięć lat prowadził teleturniej, który przejął po Rafale Brzozowskim. Kto zostanie kolejnym gospodarzem show? Znamy nazwisko. To znany prezenter TVP. Na razie trwają próby kamerowe, które zdecydują o wyborze hostessy, którą do tej pory była Izabella Krzan.

Zmiany w TVP idą pełną parą i dotykają kolejne programy stacji, również te rozrywkowe. Po wymianie kadr w "Pytaniu na śniadanie" przyszła pora na teleturnieje. Kilka dni temu Norbi poinformował, że rozstaje się z "Kołem fortuny". Z kolei Izabella Krzan już pod koniec stycznia informowała, że znalazła sobie inną pracę.

Reklama

"Czuje w kościach, że niebawem spotkamy się TU lub TAM i mam nadzieje, że wyruszycie w tę podróż ze mną" - napisała na Instagramie. 

Robert El Gendy zastąpi Norbiego w "Kole fortuny"

"Koło fortuny" cieszy się sporą popularnością. Choć teleturniej od 1992 roku gości na ekranach i miał kilka długich przerw w emisji, to TVP nie zamierza rezygnować z programu. Planuje zatrudnić nowych prowadzących. Nowy sezon z  Norbim i Krzan jest już nagrany, więc do czerwca emitowane będą odcinki z ich udziałem. Od nowej serii tę dwójkę zastąpi inna para prowadzących. 

Miejsce Norbiego, według nieoficjalnych informacji, ma zająć Robert El Gendy. Prezenter ma doświadczenie w prowadzeniu teleturnieju "Polacy to wiedzą". TVP jest zdania, że El Gendy świetnie się nadaje, bo ma wrodzoną charyzmę oraz świetny kontakt z publicznością.

Kto na miejsce Izabelli Krzan?

Izabella Krzan rozwiązała już umowę z TVP, więc jej miejsce na pewno zajmie ktoś inny. Na giełdzie nazwisk pojawia się nazwisko Blanki Tichoruk, która jest pogodynką w "Pytaniu na śniadanie" oraz Mileny Sadowskiej. Sadowska to Miss Polonii z 2018 roku. Wiadomo, że pracą przy programie zainteresowana jest także Agnieszka Dziekan, związana od kilku lat z "Pytaniem na śniadanie". Dziekan sama zgłosiła dobrowolnie swój akces. O tym, która z nich otrzyma angaż, mają  przesadzić zaplanowane próby kamerowe.

Zobacz też:

Iza Krzan nie dała rady dłużej. Znienacka nadała wymowny komunikat ws. Kammela

Wielkie zmiany w "Kole fortuny". Krzan i Norbi żegnają się z TVP 

Izabella Krzan żegna się z następną robotą w TVP. Razem z Norbim wylecieli z "Koła fortuny"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: “Koło Fortuny” | Norbi | Izabella Krzan | Robert El Gendy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama