Reklama

Reklama

Reklama

Dzieci gwiazdy "Świata według Kiepskich" diametralnie różnią się od niej wyglądem. "Ja wyglądam, jakbym została przygarnięta do tej rodziny"

Barbara Mularczyk od ponad 20 lat wciela się w córkę Ferdynanda Kiepskiego Mariolkę. Jej filmowa rodzina znana jest doskonale wszystkim. Prywatnie aktorka jest oddaną matką. Co mówi o swoich dzieciach?

Barbara Mularczyk gwiazda "Świata według Kiepskich" opowiedziała o swoich dzieciach

Barbara Mularczyk (37 l.) od najmłodszych lat chciała zostać aktorką jak jej ojciec Jerzy Mularczyk. Uczęszczała do dziecięcej sekcji aktorskiej działającej przy teatrze Kalambur we Wrocławiu. Po ukończeniu studiów aktorskich zdobyła popularność dzięki serialowi "Świat według Kiepskich". Miała okazję zagrać u boku Andrzeja Grabowskiego, Krystyny Feldman, czy Ryszarda Kotysa.

Odcinki "Świata według Kiepskich" możecie oglądać w dowolnej chwili TUTAJ w Polsat Go!

Reklama

Aktorka w 2011 roku wyszła za mąż za  Rafała Potockiego i jest matką dwójki dzieci - dziesięcioletniej Aleksandry i sześcioletniego Jana. Macierzyństwo jest dla niej ważne. Nie chce popełnić błędu swoich rodziców i stara się być blisko dzieci.

Aktorka przyznaje, że jej rodzice byli fantastyczni. Gwiazda w kwestii wychowywania swoich pociech wzoruje się na swoich rodzicach, którzy zawsze ją wspierali. "W mojej rodzinie było tak, że mogłam zawsze wszystko moim rodzicom powiedzieć. Nigdy nie bałam się, że będę miała jakieś problemy z tego powodu" - wyznała kilka lat temu w rozmowie z "Faktem".

Domowymi obowiązkami dzieli się z mężem. Oboje kochają swój dom i nawet wspólne porządki nie sprawiają im problemów, tylko że mąż nie zawsze ma na nie czas. 

Również w kuchni Barbara Mularczyk daje mężowi wolną rękę. Sama piecze dla niego ciasta, choć nie specjalnie lubi słodycze. Od najmłodszych lat wie jednak, że świetnie służą do przekupstwa. W dzieciństwie za cukierki i czekoladę brat był gotów za nią sprzątać. Teraz domowe wypieki to świetny sposób na męża.

O swoich dzieciach Barbara Mularczyk mówi bardzo chętnie. Zarówno Aleksandra, jak i Jan są podobni do ojca: mają ciemną karnację i brązowe oczy jak on.

Jednak dzieci wiele po niej odziedziczyły. Może nie wygląd, ale Ola jest pełna energii i ma tysiące pomysłów jak mama. Janek, choć jest spokojny i delikatny jak ojciec, to tak jak mama uwielbia gotować. 

Zobacz też:

To oficjalny koniec "Świata według Kiepskich"? Nina Terentiew wyjaśnia przyczyny decyzji

Sienkiewicz była "najstarszą matką w Polsce". Dzieci poszły w jej ślady i robią karierę

Książę George i księżniczka Charlotte wygryźli Meghan Markle! Żona księcia nie będzie zachwycona...

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

***pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Barbara Mularczyk | Świat według Kiepskich

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy