Reklama

Reklama

Reklama

Książę George i księżniczka Charlotte wygryźli Meghan Markle! Żona księcia nie będzie zachwycona...

Książę George i księżniczka Charlotte, prawnuki królowej Elżbiety II, wygryzły Meghan Markle (40 l.) z prestiżowego zajęcia. W tym roku tu dzieci księcia Williama i księżnej Kate wezmą udział w ważnej paradzie Trooping The Colour i pojadą królewską karocą. Żona księcia Harry'ego będzie wściekła?

Dzieci księcia Williama i księżnej Kate są uwielbiane przez Brytyjczyków. Media ochoczo rozpisują się, jak na danym wydarzeniu pociechy się zachowywały i wyglądały. Teraz książę George i księżniczka Charlotte będą mieli ważne zadanie do wykonania, bowiem podczas obchodów Trooping The Colour przypadającą na 2 czerwca, będą jechać w królewskiej karocy.

Jeszcze niedawno, to Meghan Markle miała zaszczyt brać udział w wydarzeniu. Po jej ucieczce z Wielkiej Brytanii dzieci przyszłego króla przejęły po niej to zadanie.

Reklama

Trooping The Colour: ważne święto w Wielkiej Brytanii

Trooping The Colour to niezwykle ważny dzień dla Brytyjczyków. Uroczystość obchodzone jest ze względu na urodziny królowej Elżbiety II, które tak naprawdę wypadają w kwietniu, ale oficjalne świętowanie przeniesione jest na czerwiec.

Impreza zorganizowana jest z wielkim rozmachem. W paradzie biorą udział mieszkańcy, brytyjskie wojsko, w procesji z Pałacu Buckingham jadą członkowie rodziny królewskiej, a na samym końcu monarchini Całość transmituje telewizja BBC.

Książę George i księżniczka Charlotte wygryźli Meghan Markle!

W tym roku na wydarzenie zostały zaproszone najstarsze dzieci księcia Williama. George i Charlotte brali już kiedyś udział w obchodach Tropping The Colour, ale po raz pierwszy będą jechać w królewskiej karocy, w której kiedyś zasiadała Meghan Markle wraz z mężem.

Myślicie, że Meghan znów chciałaby być w centrum zainteresowania i zasiąść obok Williama i Kate?

Zobaczcie również:

Nie żyje była żona księcia Kataru, Kasia Gallanio. Od lat walczyła z nim o opiekę nad dziećmi

Krzysztof Jackowski wieszczy wielki kryzys. Będzie przypominać "oranie pola"

Ed Sheeran zaśpiewa Elżbiecie II swoją najsłynniejszą balladę miłosną

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Meghan Markle | książę George | księżniczka Charlotte

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy