Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Dygant: Nie jestem w ciąży!

Agnieszka Dygant jest wściekła, że media tak bardzo interesują się jej rzekomą ciążą. W rozmowie z jednym z pism zdecydowanie zaprzecza, jakoby spodziewała się dziecka, i nie kryje irytacji.

Ostatnio gruchnęła wieść, że Agnieszka Dygant jest w ciąży. Pojawiła się publicznie w obszernej, ciążowej sukni, a na prezentacji jesiennej ramówki TVN o błogosławionym stanie aktorki miał wygadać się tradycyjnie Andrzej Sołtysik (kilka miesięcy temu zdradził w "Dzień dobry TVN", że w ciąży jest Katarzyna Herman).

Reklama

Spekulacje nie milkły też z powodu zachowania samej Dygant, która nie komentowała doniesień. Teraz wreszcie straciła cierpliwość. Zapytana przez "Twoje Imperium", odpowiada ze zdenerwowaniem:

"To, że jestem osobą publiczną, nikogo nie upoważnia do interesowania się moim życiem prywatnym. Nikt nie zastanawia się, jak ja się czuję, gdy słyszę pytanie o to, czy jestem w ciąży, czy też nie. A jak kobiety nie mogą mieć dzieci albo mają z tym problem, to też są nękane telefonami? Nie spodziewam się dziecka, nie jestem w ciąży i proszę już więcej nie dzwonić do mnie w tej sprawie".

Zobacz również:

Dygant boi się zawodu miłosnego?

Dygant rzuci partnera?

Dygant ma dość "Niani"!

Twoje Imperium

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Dygant

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje