Reklama
Reklama

Dwie kochanki byłego męża Mariah Carey są w ciąży w tym samym czasie. Nick Cannon w tym roku będzie mieć 8 i 9 dziecko...

Nick Cannon (41 l.) znów zostanie ojcem! I to dwukrotnie! Mężczyźnie kilka miesięcy temu zmarł syn, ale ten szybko znalazł pocieszenie i na początku roku ogłosił, że wraz ze swoją kolejną partnerką spodziewa się dziecka. Teraz zagraniczna prasa podaje, że Cannon nabrał tempa, ponieważ nie tylko partnerka urodzi mu dziecko, ale również jego kochanka. 41-latek w tym roku po raz ósmy i dziewiąty zostanie ojcem!

Nick Cannon sławę i większą rozpoznawalność zyskał za sprawą ślubu z divą, Mariah Carey (posłuchaj). Para przez kilka lat tworzyli zgodne małżeństwo, ale ostatecznie doszło do rozwodu. Artyści doczekali się bliźniąt: syna Scotta i córkę Monroe.

Reklama

To nie jedyne dzieci komika znanego za oceanem. Okazuje się, że 41-latek doczekał się pokaźnej grupy potomków.

Zagraniczna prasa sugeruje, że mężczyzna jeszcze w tym roku zostanie ojcem po raz... ósmy i dziewiąty!

Nick Cannon zostanie ojcem po raz 9! Komikowi kilka miesięcy temu zmarł syn...

O Nicku Cannonie znów było głośno kilka miesięcy temu. Mężczyzna i jego ówczesna partnerka, Alyssa Scott, w 2021 roku zostali rodzicami bliźniąt. Niestety jedno z niemowląt zachorowało na guza mózgu i zmarło. 

Cannon o swojej tragedii opowiedział w show, a na cześć zmarłego synka zrobił sobie tatuaż, którym również pochwalił się w programie.

Kilka miesięcy po pogrzebie synka Nick przekazał zaskakującą wiadomość. Okazało się, że wraz ze swoją kolejną partnerką spodziewa się dziecka. W tym roku na świat przyjdzie ósmy potomek komika.

Niedawno matka dziecka, Bre Tesi, pochwaliła się zaokrąglonym brzuszkiem, co może wskazywać, że poród już blisko.

Portal "Daily Mail" podaje, że gwiazdor Hollywood, który kiedyś odrzucił monogamię jako "koncepcję eurocentryczną" - spodziewa się swojego dziewiątego dziecka w oczekiwaniu na narodziny ósmego dziecka!

Nadążacie?

Dwie kochanki byłego mąż Mariah Carey są w ciąży w tym samym czasie. Nick Cannon w tym roku będzie mieć 8 i 9 dziecko...

Serwis "TMZ" dotarł do rzekomej matki dziewiątego dziecka Cannona. W ciąży ma być była kochanka komika, Abby De La Rosa. Kobieta potwierdziła, że niebawem urodzi, jednak nie przyznała, kto będzie ojcem.

Zagraniczne media nie mają wątpliwości, że to były mąż divy znów powita na świecie potomka. Należy zaznaczyć, że w czerwcu 2021 roku Cannon i De La Rosa zostali rodzicami bliźniąt.

Nick Cannon aktualnie jest ojcem szóstki pociech, w zeszłym roku zmarł jego siódmy potomek, a 2022 roku będzie dla niego bardzo pracowity, jeżeli wierzyć zagranicznej prasie, gdyż niebawem po raz ósmy i dziewiąty zostanie tatą!

Zobaczcie również:

Skandale i kontrowersje za czasów panowania Królowej Elżbiety. Monarchini miała romans?

Gwiazdy, które są przeciwne operacjom plastycznym. "Nie wiem, czy naprawdę kogoś odmładzają"

Kourtney Kardashian eksponuje wdzięki. Ten dekolt przyciąga wzrok

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Mariah Carey | Nick Cannon | Bre Tiesi | Abby De La Rosa
Reklama
Reklama
Reklama