Reklama
Reklama

Duże zmiany w życiu Jakuba Wesołowskiego. Ciężarna żona nagle podziękowała mu za wspólne lata

Agnieszka i Jakub Wesołowscy nie dość, że spodziewają się dziecka, to jeszcze obchodzą właśnie 10-tą rocznicę ślubu. Z tej okazji żona gwiazdy "Na Wspólnej" zamieściła wzruszający wpis, w którym podziękowała mężowi za wspólne lata.

Agnieszka i Jakub Wesołowscy poznali się w 2008 roku. Historia ich miłości jest filmowa, Kuba udzielił wówczas wywiadu Agnieszce, która pracowała jako dziennikarka. Od razu między nimi zaiskrzyło. 

Sześć lat później para się pobrała, a w 2016 roku na świat przyszła ich córka Róża.

Wzruszający wpis żony Jakuba Wesołowskiego

Jakiś czas temu aktor i dziennikarka ogłosili, że spodziewają się drugiego dziecka, dodatkowo para obchodzi właśnie 10-tą rocznicę ślubu. 

Z tej okazji Agnieszka Wesołowska opublikowała na Instagramie zdjęcie z mężem, na którym widać jej wyraźnie zaokrąglony brzuszek oraz archiwalne fotografie z dnia ślubu.

Reklama

Pod fotkami zamieściła wzruszający wpis, w którym podziękowała gwiazdorowi "Na Wspólnej" za wspólnie spędzone lata. 

"Wiecie jak to jest: pewnych rzeczy nie można kupić, nie można ich wyprosić albo kogoś do nich zmusić. Mam na myśli bezwarunkową miłość, pełne zaufanie, poczucie bezpieczeństwa, wsparcie i oparcie w najgorszych chwilach swojego życia. Ja to dostałam (choć lubię myśleć, że sama na to zapracowałam) w pakiecie, w jednym człowieku, który za każdym razem udowadnia mi, że bez względu na wszystko gramy do jednej bramki. I choć czasami wkurza mnie najbardziej na świecie, to nie wyobrażam sobie życia bez niego. Dziękuję Ci za tych wspólnych 16 lat życia, każdy dzień małżeństwa i cieszę się jak dziecko z myślą o naszej wspólnej przyszłości, którą za chwilę będziemy budować już we czwórkę - napisała Wesołowska.

Szczęśliwej parze życzymy kolejnych wspólnych lat w szczęściu. 

Zobacz też:

Byli jedną z najpiękniejszych par show biznesu. O co poszło Książkiewicz i Wesołowskiemu?

Wesołowski był o krok od ślubu, gdy nagle rozstał się z ukochaną. Dziś mają wielkie powody do świętowania

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Jakub Wesołowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy