Reklama
Reklama

Dramat w rodzinie Małgorzaty Rozenek-Majdan. Ze łzami w oczach opowiedziała wszystko w sieci

Małgorzata Rozenek-Majdan (44 l.) to obecnie jedna z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd TVN. Zaradna 44-latka w 2022 roku rozpoczęła pracę jako prowadząca program śniadaniowy "DDTVN". To zagwarantowało jej spełnienie największych marzeń. Okazuje się jednak, że w rodzinie Goni pojawiły się problemy zdrowotne.

Małgorzata Rozenek-Majdan opowiada fanom o swoich problemach

Mogłoby się wydawać, że Małgorzata Rozenek-Majdan ma wszystko, czego tylko zapragnie. Ugruntowana pozycja w polskim show-bizesie, oddany mąż, kochające dzieci oraz miliony na koncie. Niestety okazuje się, że nie jest aż tak kolorowo, jak mogłoby się wydawać. 44-latka o swoich problemach opowiedziała na instagramowym koncie, gdzie obserwuje ją ponad milion osób.

Małgorzata Rozenek-Majdan opowiedziała o chorym członku rodziny

Małgorzata Rozenek-Majdan doskonale wie, jak wykorzystać social media. Jej instagramowe konto przepełnione jest zdjęciami oraz nagraniami, na których pokazuje, jak wygląda jej życie oraz praca. Niedawno celebrytka pokusiła się o dodanie dość prywatnego InstaStories, w którym opowiedziała, że jej ukochany buldog George uległ poważnej kontuzji.

Reklama

Gwiazda TVN niezwłocznie udała się do weterynarza, który stwierdził, iż zwierzątko ma zerwane więzadła.

"Georguś podniósł nam ciśnienie piłkarską kontuzją" - rozpoczęła swój wywód Gosia.

Rozenek-Majdan wyjawiła swoim obserwatorom, że piesek będzie musiał przejść operację, która odbędzie się 19 stycznia 2023 roku. George po zabiegu niestety nie będzie mógł poruszać się jak dotychczas. Czeka go bowiem trudna rehabilitacja.

"Czeka nas operacja, a później 8 tygodni ograniczonego ruchu. Ale George nigdy nie był aktywny, jego żywioł to łóżko" - napisała w sieci Gosia.

W wywód żony wtrącił się Radek, który porównał psiaka do znanego piłkarza Cristiano Ronaldo.

"Znaleźliśmy takiego lekarza, przekładając to na nomenklaturę ludzką, jakby Cristiano Ronaldo zerwał więzadła, to by się leczył u takiego lekarza" - dodał po chwili Radek Majdan.

Jakie zwierzęta ma Małgorzata Rozenek-Majdan?

"Perfekcyjna pani domu" uwielbia zwierzęta. W jej domu jest ich całkiem spora gromadka. Małgorzata Rozenek-Majdan ma dwa czworonogi - Sisi oraz Lili, które są buldogami francuskimi, kolejny to George, który jest buldogiem angielskim. Do tej trójki psiaków jakiś czas temu dołączyła suczka chihuahua, którą nazwano Franceska.

Zobacz też:

Małgorzata Rozenek-Majdan okrutnie podsumowana przez byłego męża. Aktor wyjawił całą prawdę

Tajemnica Rozenek-Majda obnażona! Koleżanka wygadała się. To dlatego 45-latka tak dziś wygląda!

Jacek Rozenek poinformował księdza, że jego dzieci są z in vitro. Usłyszał jedno słowo


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek | Radosław Majdan
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy