Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Dowbor chce ponownie oświadczyć się Koroniewskiej

Joanna i Maciej dopiero co zażegnali kryzys, a już przymierzają się do ślubu. Nie za szybko?

Para, która zaręczyła się już przed narodzinami córki Janiny, znowu planuje stanąć przed ołtarzem. Jak donosi "Rewia", prezenter zamierza ponownie oświadczyć się Joannie.

Reklama

"Maciek dziś stara się udowodnić Joasi, że bardzo mu na niej zależy. A jej bardzo się podoba to, iż jest na nowo zdobywana i adorowana" - twierdzą znajomi Dowbora w rozmowie z tygodnikiem.

I chociaż niedawne wspólnie spędzone wakacje nie przyniosły zaręczynowego pierścionka, to wtajemniczeni upierają się, że to już kwestia najbliższego czasu.

Przypomnijmy, że związek uratował... wspólny kredyt i terapia, na którą parę namówiła Katarzyna Dowbor. Joanna odłożyła na bok zranioną dumę i dała partnerowi drugą szansę. Maciek, choć nigdy nie przyznał, że przyczyną ich oddalenia była jego fascynacja inną kobietą, pożałował błędu i z dala od domu zrozumiał, jak ważne i bliskie jego sercu są dwie kobiety i dom, który razem stworzyli.

Co więcej, partnerka zaimponowała mu siłą charakteru. Było jej ciężko, lecz się nie skarżyła. Rzuciła się w wir pracy, doskonale poradziła sobie z obowiązkami mamy i stała się jeszcze bardziej atrakcyjną kobietą. Nowa sytuacja wzmocniła ją na tyle, że mężczyzny, który już raz ją zawiódł, nie skreśliła, a doceniła jego starania, gdy z determinacją o nią walczył.

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Joanna Koroniewska | Maciej Dowbor | zaręczyny | związek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama