Reklama

Reklama

Reklama

​Dorota Wellman: Sensacyjne wieści płyną z TVN! To jednak nie były plotki!

Dorota Wellman (61 l.), wieloletnia prezenterka telewizji śniadaniowej, tworzy w „Dzień Dobry TVN” zgrany duet z Marcinem Prokopem. Wkrótce jednak przypadnie jej w udziale zadanie specjalne, dzięki któremu będzie mogła poznać wiele ciekawych osób.

Dorota Wellman jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd pasma śniadaniowego. Od lat tworzy uwielbiany przez widzów duet prezenterski z Marcinem Prokopem. Ich współpraca rozpoczęła się w TVP2,  gdzie prowadzili razem „Pytanie na śniadanie”, a także cykl „Podróże z żartem” i cykl koncertów Dwójki i Radia Eska „Hity na czasie”. 

Pod koniec sierpnia 2007 roku przeszli do TVN, gdzie zostali prowadzącymi „Dzień Dobry TVN”, który z tej okazji zaczął być emitowany 7 dni w tygodniu, zamiast, jak wcześniej, tylko w weekendy. 

Reklama

Największa pasja Doroty Wellman

Każde z nich równolegle rozwija karierę indywidualną. Prokop jest prowadzącym „Mam talent!” i „Lego Masters”, a Wellman realizuje swoją główną pasję: rozmowy z ciekawymi ludźmi, które prowadziła w liczącym 3 edycje talk show „Ten jeden dzień”, „Mieście kobiet”, a obecnie w swoim autorskim cyklu „Inspirujące kobiety” w TVN Style. 

I właśnie tę pasję Wellman postanowili wykorzystać producenci „Dzień Dobry TVN” dając jej do prowadzenia „Rozmowy Dzień Dobry TVN”, który w założeniu ma stać się stałym elementem pasma śniadaniowego, emitowanym tuż po głównym wydaniu DDTVN. 

Wellman cieszy się z nowego wyzwania

Jak zapowiada Wellman w rozmowie z TVN:

"W “Rozmowach Dzień Dobry TVN” zaproponujemy widzom spotkania z wybitnymi postaciami, które już zdążyły zapisać się w historii lub tę historię właśnie tworzą. Przygotowaliśmy program, który w całości opiera się na intymnej, szczerej rozmowie z zaproszonym gościem. Dla mnie te spotkania mają ogromną wartość: inspirują, pozwalają spojrzeć oczami rozmówcy na sprawy niezwykle ważne, ale też te zupełnie prozaiczne, bliskie każdemu z nas". 

Już wiadomo, że gościem pierwszego odcinka, zaplanowanego na 10 grudnia, będzie były prezydent RP, laureat pokojowej Nagrody Nobla, Lech Wałęsa. Ciekawe, czy znów coś powie o Danucie

Zobacz też:

Marcin Prokop nie mógł już dłużej milczeć ws. Wellman. Pilnie strzeżona tajemnica TVN wyszła na jaw!

Dorota Wellman pokajała się przed widzami: "To się już więcej nie powtórzy"

Dorota Wellman jest zniesmaczona ludźmi na polskich plażach. Zamiast nich poleca Grecję

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dorota Wellman | Marcin Prokop | "Dzień Dobry TVN"

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy