Reklama

Reklama

Reklama

Dorota Wellman oceniła Marcina Prokopa. Nie będzie zadowolony!

Dorota Wellman (61 l.) w ostatnim wywiadzie otworzyła się na temat swojego kolegi z pracy. Współprowadzący „Dzień Dobry TVN”, Marcin Prokop (44 l.) miał o mało nie pozbawić jej zębów. Czy prezenter żyje w konflikcie z Dorotą?

Dorota Wellman zna się z Marcinem Prokopem od wielu lat. Para prowadzących pracowała razem w TVP, gdzie wspólnie występowała w programie "Pytanie na śniadanie", jednak później przeszli do TVN-u i od tamtej pory dzielnie tworzą duet prowadzących "Dzień Dobry TVN". Tę dwójkę widzowie po prostu kochają, ponieważ są zabawni, a przy tym rzetelnie podchodzą do swoich obowiązków i z wyczuciem prowadzą wywiady z gośćmi śniadaniówki. Czy mimo pozytywnego wizerunku są między nimi jakieś spory? Rąbka tajemnicy uchyliła Dorota Wellman.

Reklama

Dorota Wellman zdradziła, jak jej się pracuje z Prokopem

Dotora Wellman nie ukrywa, że Marcin Prokop jest trochę szalony, co przekłada się na sposób, w jaki prowadzi "Dzień Dobry TVN". Niektóre jego pomysły musi nadzorować współprowadząca, by w razie czego od razu naprawić reputację programu.

Wellman przyznała również, że zwariowane pomysły są atutem ich duetu, bo właśnie dzięki tym niespodziewanym sytuacjom widzowie lubią ich oglądać.

Jak jeździ Marcin Prokop?

Dziennikarka postanowiła wspomnieć w wywiadzie pewną historię. Zdradziła, że gdy kiedyś jechali z Prokopem samochodem terenowym, Marcin dostrzegł hałdy piachu, więc postanowił urządzić przejażdżkę po nich. Dorota Wellman podczas popisów kolegi omal nie straciła zębów, ale na szczęście wszystko dobrze się skończyło.

Podoba Wam się taki szalony Prokop?

Zobacz też:

"Taniec z Gwiazdami" bez Blanki Lipińskiej. "Postawiła KOSMICZNE WYMAGANIA! Nierealna kwota, specjalna woda mineralna..."

Joanna Krupa ofiarą oszustwa. To kolejna gwiazda! Wcześniej zaatakowano Katarzynę Cerekwick

Katarzyna Cichopek pokazała nową stylizację. Nie wszyscy są w szoku

Rosja świętowała Dzień Zwycięstwa. Nie zabiera ciał swoich żołnierzy z Ukrainy

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dorota Wellman | Marcin Prokop

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy