Reklama
Reklama

Dorota Szelągowska chwali się zdjęciem (prawie) bez makijażu

Dorota Szelągowska zamieściła na Instagramie zdjęcie, mające dowodzić, że makijaż nie robi większej różnicy jej urodzie. Celebrytka wierzy, że bez makijażu wygląda tak samo ładnie, jak umalowana, a większość fanów podziela jej zdanie. Słusznie?

Dorota Szelągowska niedawno świętowała swoje 41. urodziny. Z tej okazji wyznała, że nie chciałaby się cofnąć do czasów, gdy miała o 10 lat mniej, bo w owym czasie zadręczała się kompleksami dotyczącymi właściwie wszystkiego. Jak ujawniła na Instagramie: 

Z czasem zrozumiała, że marnowanie czasu na zamartwianie się swoim wyglądem, po prostu nie ma sensu. Cztery lata temu wyznała, że w zasadzie nie ma się za bardzo do czego przyczepić: 

Dorota Szelągowska pokazała się bez makijażu

Trochę się z tym zeszło, bo w międzyczasie Dorota zaszła w drugą ciążę, co jest okolicznością wybitnie niesprzyjającą chudnięciu, jednak ostatecznie udało jej się osiągnąć zamierzony cel. 

Reklama

Ostatnio, być może w ramach walki w kompleksami, które zatruły jej poprzednie dekady życia, Szelągowska zamieściła na Instagramie swoje zdjęcie z jednym okiem umalowanym, a drugim całkowicie pozbawionym makijażu. Jak ujawniła w podpisie: 

Jak można się domyślać, celem było pokazanie, że makijaż nie robi urodzie Doroty specjalnej różnicy i w ciężkiej, telewizyjnej charakteryzacji wcale nie wygląda lepiej niż w wersji całkowicie naturalnej. Fani chętnie się z nią zgodzili: 

Chociaż, trzeba przyznać, niektórych zaniepokoiło gładkie czoło Doroty. Pojawiły się nawet podejrzenia o stosowanie botoksu, ale akurat teraz nie o tym mowa. Też nie widzicie różnicy między wersją z makijażem i bez?

Kaczyński odejdzie z rządu

Co czwarty Polak uznaje homoseksualnizm za coś normalnego

***

Więcej  newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez

znajdziecie na naszym Instagramie: https://www.instagram.com/pomponik.pl/

Sołtys szczerze o Elżbiecie w "Rolnik szuka żony". Nie zamierza dłużej milczeć

Maja Hyży kusi w koronkowej bieliźnie

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dorota Szelągowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy