Reklama
Reklama

Dorota Gardias kończy budowę domu na Roztoczu. W łazience nietypowa dekoracja...

Dorota Gardias (42 l.) postanowiła powrócić do krainy swojego dzieciństwa i we wsi Chlewiska na Roztoczu wybudować dom. Jako dziecko spędzała tak każde wakacje u swojej babci Janiny.

Dorota Gardias przez minione 3 lata miała, niestety,  wiele smutnych okazji, by przemyśleć swoje życie. W październiku 2020 roku zakaziła się koronawirusem i w ciężkim stanie trafiła do szpitala

Traumatyczne przeżycia Doroty Gardias

Lekarze postawili ją na nogi, jednak przez długi czas po ozdrowieniu prezenterka odczuwała dokuczliwe powikłania. 

Półtora roku temu Gardias ujawniła, że zdiagnozowano u niej nowotwór piersi. Diagnozę usłyszała w czerwcu, jednak nie od razu była gotowa o tym mówić. Jak wyznała, najbardziej  żałuje tego, że posłuchała opinii lekarza, który już dwa lata wcześniej wykrył u niej zmianę w piersi. Z perspektywy czasu prezenterka ocenia, że zbagatelizował sprawę. Na szczęście guz nie zdążył się zezłośliwić, a pogodynka jest już po operacji jego wycięcia. 

Reklama

Tak traumatyczne przeżycia skłaniają większość  ludzi do głębszych przemyśleń, a nawet przewartościowania swojego życia. W przypadku Gardias wypłynął z tego wniosek, że powinna więcej czasu poświęcać rodzinie. 

Nowa inwestycja Doroty Gardias

Kupiła 100-letni do we wsi Chlewiska na Roztoczu, gdzie w dzieciństwie spędzała wakacje u babci Janiny, który po wyremontowaniu stanie się azylem dla jej rodziny i przyjaciół. 

Gardias nie jest pierwszą gwiazdą, która doceniła piękno Roztocza. Tam swoje miejsce znalazła również Kora, która ostatnie lata życia spędziła w Bliżowie, w otoczeniu najbliższych, wspaniałej przyrody i ukochanych zwierząt. Dla Gardias Roztocze jest krainą szczęśliwego dzieciństwa, które, jak wyznała w „Fakcie” upływało jej na bieganiu boso, wyprawach z babcia na grzyby i jedzeniu młodych ziemniaków z koperkiem. 

Dorota Gardas pokazała łazienkę w 100-letnim domu

Na ziemi, należącej do Gardias, ma z czasem stanąć także drugi dom, a na razie została ukończona renowacja remont stodoły, która została przekształcona w miejsce do urządzania imprez. Jak ujawniła pogodynka na Instagramie

"Krok po kroku budujemy. Tworzymy i strasznie się cieszymy, ponieważ to daje nam mnóstwo radości. Pierwszy dom ( 100-letni) już prawie gotowy. Stodoła, ta moja wymarzona już jest. Na wiosnę wyrośnie drugi domek. Powoli, powoli do celu. Oto pierwsze efekty, jak wam się podoba łazienka?"

Okazało się, że bardzo. Pod filmikiem Gardias pojawiły się życzliwe komentarze:

"Pięknie. Pani Dorotko, a skąd ten śliczny pień?"

"Ma się ten gust i wyobraźnię. 11 gwiazdek"

"Pomysł z drzewem w łazience czad. Moje klimaty"

Zobacz też:

Gardias zaliczyła wpadkę z bielizną! Fani: Jak w „Nagim Instynkcie”

Dorota Gardias z nowymi włosami w przezroczystej kreacji. Widać, że to ona?

Dorota Gardias straciła ważny kontrakt po szokującym filmiku?


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dorota Gardias
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy