Reklama
Reklama

Donald Tusk pokazał, jak ładuje akumulatory w weekend: "Wnuczki wyściskane, dinozaur nadmuchany"

Donald Tusk (64 l.) od dawna aktywny jest na Instagramie. Polityk chętnie publikuje w sieci kadry ze swojego życia prywatnego. Tym razem zaprezentował, jak spędza weekend. Nie da się ukryć, że były premier jest zakochany w swoich wnuczkach!

Donald Tusk od wielu lat obecny jest w przestrzeni publicznej. Dał się poznać jednak nie tylko jako polityk, ale i... oddany dziadek! Były premier chętnie publikuje w swoich mediach społecznościowych zdjęcia dziewczynek i pokazuje, jak spędza z nimi czas.

Nie da się ukryć, że jakiś czas temu rodzina przechodziła trudne chwile. Kasia Tusk poinformowała bowiem na swoim Instagramie, że jej najmłodsza córeczka trafiła do szpitala. U dziewczynki pojawiły się komplikacje po zakażeniu koronawirusem.

Reklama

W tym smutny czasie córkę i wnuczkę wspierał Donald Tusk, który opublikował nawet na Instagramie zdjęcie Kasi, która macha do taty przez szpitalne okno. Czas dla rodziny był szczególnie trudny, bowiem były to święta Bożego Narodzenia.

Tusk ładuje akumulatory

Tym razem były premier pochwalił się nieco pogodniejszymi wiadomościami. Opublikował na Instagramie dwa zdjęcia, na których widać polityka leżącego na ziemi i kolorującego wraz z wnuczką kolorowankę.

Na fotce nie zabrakło także ukochanego sierściucha i dmuchanego dinozaura, z którego Donald wydawał się niezwykle dumny. Tak ładował akumulatory w weekend.

W komentarzach od razu pojawiło się wiele komentarzy wśród zwolenników polityka, którzy zachwycali się jego kontaktem z wnuczkami.

Was też rozczulił?

Zobacz też:

Donald Tusk wrócił za kółko. Szczęśliwy wyskoczył po kawkę z "Maka"

Wściekły Putin ostrzega Zachód: "Jest to broń obosieczna". Przerażająca deklaracja dyktatora!

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Donald Tusk
Reklama
Reklama
Reklama