Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Dominika Tajner wyprowadziła się już od Michała! Gdzie znalazła schronienie?

Dominika Tajner przeżyła niemałe zaskoczenie, gdy okazało się, że jej mąż, Michał Wiśniewski (46 l.) złożył papiery rozwodowe. Gdy zdążyła już otrząsnąć się z szoku, czym prędzej opuściła dom, w którym mieszkała z muzykiem.

Góry są lekarstwem na wszystko. Do takiego wniosku doszła Dominika Tajner-Wiśniewska (40 l.) i wyprowadziła się od męża, Michała Wiśniewskiego do swojego rodzinnego domu w Wiśle.

Reklama

Tam czekali już na nią mama Aleksandra i brat Tomisław, którzy również byli zaskoczeni pozwem rozwodowym złożonym przez piosenkarza.

W tej niełatwej sytuacji bliscy stoją za nią murem i robią wszystko, aby w spokoju mogła pozbierać myśli i podjąć dobre decyzje. Z powodu zawirowań w życiu Dominiki cierpi też jej syn, Maksymilian (13 l.).

Do tej pory chłopiec mieszkał wraz z nią oraz Michałem w podwarszawskiej Magdalence. Mało tego, Juliusz Idzik, były mąż Tajner-Wiśniewskiej, już jakiś czas temu przeniósł się w te okolice z Katowic, żeby być bliżej syna. Teraz przejął się losem matki swojego dziecka.

"Juliusz ruszył na pomoc Dominice. Kiedy dowiedział się o całym zamieszaniu, od razu zaproponował jej, że na pewien czas weźmie chłopca do siebie, by uchronić go przed przykrymi doniesieniami. Jest mu za to bardzo wdzięczna" - zdradza w rozmowie z "Na żywo" znajoma rodziny. 

Czy Dominika zostanie w Wiśle na stałe? A może rozpocznie nowe życie w środowisku, do którego przywykła przez ostatnich 9 lat?

Ze wszystkich stron, również od znajomych Michała i jego rodziny, dostaje wyrazy wsparcia i współczucia, a jej mama, która sama przeszła bolesne rozstanie z mężem, wierzy, że córka da sobie radę.

***

Zobacz więcej materiałów wideo: 

Dowiedz się więcej na temat: Dominika Tajner | Michał Wiśniewski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje