Reklama
Reklama

Dominika Gwit zachwyca metamorfozą! Fani: "Dominisia chudnie w oczach"

Dominika Gwit (33 l.) od wielu lat obecna jest w show-biznesie. Aktorka co prawda zyskała popularność, występując w rozmaitych serialach telewizyjnych, to bezsprzecznie ogromny rozgłos przyniosła jej metamorfoza sprzed kilku lat, gdy zszokowała wszystkich swoją przemianą. Tym razem również zwróciła uwagę swoich fanów...

Dominika Gwit jest absolwentką szkoły aktorskiej Lart Studio w Krakowie. Debiutowała na deskach Teatru Muzycznego w Gdyni, a od 2017 roku jest związana z Teatrem "Fabryka Marzeń". Duży rozgłos przyniósł jej występ w "Galeriankach".

Teraz gwiazda robi furorę swoim stand-upem "Dystans albo wszyscy umrzemy". Jakiś czas temu aktorka mówiła, że to zabawny, a czasem wzruszający spektaklu, w którym opowiada o swoim życiu i dążeniu do spełniania marzeń.

Reklama

Dominika żywo angażuje się również w walkę o samoakceptację wśród kobiet. Kilka lat temu zrobiła gigantyczną rewolucję na salonach, gdy zaprezentowała światu odchudzoną o 50 kilogramów sylwetkę.

Gwit była wówczas na ustach niemalże wszystkich, a TVN podarował jej własny cykl w "Dzień Dobry TVN", w którym opowiedziała o swojej metamorfozie. Nie zabrakło również książki. Niestety szybko okazało się, że gwiazdę dopadł efekt jojo i wróciły nadprogramowe kilogramy.

Artystka nie przejmowała się jednak tym faktem, a przekonywała wręcz, że dobrze się ze sobą czuje. Gwit zachęca również inne dziewczyny, by akceptowały siebie takimi, jakie są. Gwiazda często publikuje w swoich mediach społecznościowych motywujące filmiki, w których nawołuje do akceptacji.

Gwit zachwyciła szczuplejszą sylwetką!

Tym razem Dominika publikując najnowszą fotkę, zgarnęła kilka komplementów! Opublikowała zdjęcie w zielonej sukience z wężowym motywem. Fani od razu zauważyli, że ubyło jej kilka kilogramów.

A wy widzicie różnicę?

Zobacz też:

Dominika Gwit w zmysłowej sukience zachęca do samoakceptacji! Co za kadr!

Dominika Gwit nie pojawiła się na pogrzebie Żory Korolyova. Wzruszające pożegnanie

Rosja się nie wycofuje. "Na granicę z Ukrainą przerzucono kolejnych żołnierzy"

Koronawirus. Adam Niedzielski zapowiedział znoszenie limitów dla niezaszczepionych

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dominika Gwit
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy