Reklama
Reklama

Dominika Gwit tuż po porodzie okrutnie wykorzystana. Oszuści nie mieli litości

Dominika Gwit (34 l.) została w perfidny sposób wykorzystana przez żądnych pieniędzy oszustów. Aktorka padła ofiarą kradzieży wizerunku. Tuż po narodzinach jej syna, w internecie zaczęły krążyć reklamy głoszące, że gwiazda poleca pewien specyfik na odchudzanie. Dominika Gwit wystosowała oficjalny apel, w którym dała do zrozumienia, co sądzi o nieuczciwych praktykach marketingowych.

Dominika Gwit: narodziny dziecka

Dominika Gwit 18 stycznia po raz pierwszy została mamą. Aktorka wraz z mężem, Wojciechem Dunaszewskim powitała na świecie swojego syna. Na instastories gwiazda wspominała, że poród odbył się drogą cięcia cesarskiego, dlatego obecnie potrzebuje jeszcze więcej odpoczynku. 

Reklama

Dominika Gwit na szczęście może liczyć na wsparcie ze strony całej swojej rodziny. Bliscy bardzo dbają, aby w połogu niczego jej nie brakowało. Niestety aktorka nie może w pełni skupić się na opiece nad dzieckiem, ponieważ jej myśli zaprzątają nikczemni oszuści. To niewiarygodne, jak wykorzystali gwiazdę.

W czasie, gdy Dominika Gwit potrzebuje najwięcej wytchnienia, oszuści nie śpią. Gwiazda przypadkowo dowiedziała się, że jej wizerunek został wykorzystany w nielegalny sposób. Bez jej wiedzy, oszuści stworzyli reklamę sugerującą, że poleca ona tabletki na odchudzanie. W perfidny sposób wykorzystano wizerunek Dominiki, aby zwiększyć sprzedaż produktu o bliżej nieznanym pochodzeniu. 

Na wieść o tym niecnym procederze, celebrytka od razu zaalarmowała swoich fanów. W mediach społecznościowych przestrzegła przed kupowaniem podejrzanych tabletek i oświadczyła, że nie ma z tą firmą absolutnie nic wspólnego.

"Nigdy nie polecałam i nie będę polecać żadnych środków na odchudzanie. To fotomontaż. Jeśli traficie na to w sieci nie klikajcie w nic" - ogłosiła na Instagramie Dominika Gwit.

Dominika Gwit tuż po porodzie została okrutnie wykorzystana

Dominika Gwit nie jest jedyną gwiazdą, która została w ten sposób wykorzystana przez pazernych ludzi. W przeszłości problem kradzieży wizerunku spotkał również inne postaci ze świata polskiego show-biznesu. 

Przy okazji aktorka przestrzega, że reklamowane w nieetyczny sposób tabletki, mogą mieć nieprzewidywalny wpływ na organizm. W żadnym razie nie należy po nie sięgać. Nie sposób, bowiem określić, co znajduje się w ich składzie oraz jakie jest ich działanie. 

"Nie tylko mnie to dotyczy. Jesteśmy w to wrabiani nagminnie. Proszę, ostrzeżcie bliskich, bo już piszecie do mnie, że mama lub ciocia chcą to zamawiać, bo ja to polecam... To oszustwo! Nie wiadomo, co to jest za trucizna" — napisała na instastories Dominika Gwit.

Z opublikowanej przez celebrytkę grafiki wynika, że w podobny sposób oszukano m.in. Dorotę Gawryluk i Martynę Wojciechowską. Oszuści zastosowali zręczny fotomontaż, aby stworzyć wrażenie, że gwiazdy korzystają z oferowanych przez nich produktów.

Zobacz też:

Dominika Gwit nie zdołała ogarnąć tego w pojedynkę! To ona udzieliła jej wielkiej pomocy przy narodzinach!

Gwit rodziła w publicznym szpitalu. Tak odpowiedziała na zaczepkę fanki!

Dominika Gwit opowiedziała o porodzie. Zdradziła intymne szczegóły!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dominika Gwit
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama