Reklama
Reklama

​Dominika Gwit świętuje rocznicę ślubu. „Nie wiedziałam, że można kochać aż tak”

Dominika Gwit w swoim filmowym dorobku ma, jak dotąd, zaledwie cztery role, za to dużo częściej występuje na teatralnych deskach. Najbardziej znana jest jednak z osiągnięć pozaartystycznych, a konkretnie tego, że w ciągu zaledwie roku udało jej się schudnąć 50 kilogramów, a następnie jeszcze szybciej je odzyskać.

Jej walka z nadwagą zaczęła się w 2014 roku. Dominika tłumaczyła wówczas, że musi schudnąć „dla zdrowia”, bo trzeci stopień otyłości w wieku 25 lat nie rokuje najlepiej. W grudniu tego samego roku ważyła o 50 kilogramów mniej, po czym wyznała, że „jest chora na otyłość” i „rozjechała się po zakończeniu diety”. 

W międzyczasie zdążyła wydać książkę „Moja droga do nowego życia”, jednak odkąd przytyła z powrotem i zaczęła twierdzić, że w gruncie rzeczy świetnie się czuje w większych rozmiarach, w oczach czytelników straciła trochę na wiarygodności. 

Reklama

Po tym, gdy w siódmej edycji „Tańca z gwiazdami” ówczesna jurorka Beata Tyszkiewicz zauważyła, że gdyby Dominika zrzuciła jakieś 20 kilo, to byłoby jej po prostu lżej, Gwit przeszła do historii programu jako jedyna uczestniczka, której udało się nie schudnąć podczas treningów. 

Dominika Gwit świętuje rocznicę ślubu

Od tamtej pory celebrytka woli trzymać się większego rozmiaru, a w przekonaniu, że nie warto chudnąć, ugruntowuje ją nie tylko modna ciałopozywność, lecz także mąż. 

Wojciech Dunaszewski, którego Dominika poślubiła 3 lata temu, sam stoczył walkę z nadwagą i też udało mu się zrzucić 50 kilogramów, jednak w przeciwieństwie do żony utrzymał ten efekt. Gwit cieszy się, że mąż akceptuje ją taką jaka jest, a nawet woli jak jest nieco puchlniejsza. Jak wyznała Dominika w wywiadzie dla „Vivy”:

7 lipca przypada trzecia rocznica ślubu Dominiki i Wojtka. Z rocznicowego wpisu Gwit na Instagramie wynika, że są w sobie równie mocno zakochani, co na początku związku, a może nawet jeszcze bardziej. Jak wzruszająco skomentowała Dominika: 

***

Wprost/Pomponik
Dowiedz się więcej na temat: Dominika Gwit | Wojciech Dunaszewski | rocznica ślubu
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama