Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Dominika Gwit pokazała nogi na ściance! Wszyscy patrzyli tylko na jej czarną kreację!

Dominika Gwit (30 l.) kiedy pojawia się na imprezach branżowych, zawsze budzi spore emocje. Jej fani śledzą stylizacje aktorki za każdym razem, gdy pojawi się na ściance. Tym razem gwiazda zaskoczyła wyborem stroju.

Nie da się ukryć, że Dominice nie jest zbyt łatwo dobrać ubranie pasujące do jej sylwetki. Nadmiar kilogramów nie ułatwia jej zadania.

Reklama

Jednak Gwit ciągle utrzymuje, że bardzo dobrze czuje się w swoim ciele i nie ma zamiaru odchudzać się, nawet dla dobra swojego zdrowia. Niestety, jej fani mają wrażenie, że Dominice wciąż przybywa na wadze, a ona nic sobie z tego nie robi.

Ostatnie kreacje aktorki nie przypadły do gustu internautom, którzy za każdym razem dotkliwie ją krytykują i sugerują przejście na dietę.

Choć celebrytka deklaruje, że te słowa w ogóle jej nie dotykają i nie przejmuje się sugestiami dotyczącymi jej ubioru, to na imprezę "Lwic biznesu" wybrała już znacznie skromniejszą kreację, niż zazwyczaj. Czarna prosta sukienka jednak odsłaniała nogi celebrytki i okazało się, że to był strzał w dziesiątkę!

Pod zdjęciem Domi na jej profilu w mediach społecznościowych ciężko znaleźć choć jeden negatywny komentarz na temat jej stylizacji. Trzeba przyznać, że w tej sukience celebrytka wygląda o wiele szczuplej.

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Dominika Gwit

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje