Reklama
Reklama

Dominika Gwit kusi zalotnymi pozami na balkonie! Przyłapali ją z obcym mężczyzną!

Dominika Gwit ostatnio poczuła wiosnę i z tej okazji urządziła sobie małą sesję zdjęciową na ulicy, a potem na balkonie, gdzie zaprezentowała się już w innej kreacji, zdejmując wcześniejsze ubranie. Do zdjęć pozowała obcemu mężczyźnie, który był chyba po wielkim wrażeniem jej uroku osobistego. Mało kto zdawała sobie sprawę, że z aktorki taka kusicielka...

Dominika Gwit zaistniała w show-biznesie dzięki roli w głośnym filmie "Galerianki". Potem zagrała jeszcze w dwóch serialach i na dobre zadomowiła się na polskich salonach. 

Najwięcej miejsca media poświęcały jej w momencie, gdy celebrytka przeszła niebywałą metamorfozę i schudła ponad pięćdziesiąt kilogramów! Z tej okazji napisała nawet książkę o zrzucaniu wagi, ale wydawnictwo tak ociągało się z publikacją, że Dominika zdążyła wrócić do dawnej wagi. 

Reklama

Okazało się, że aktorka nie była szczęśliwa w ciele chudzinki, więc postanowiła na nowo "być sobą". Wtedy też poznała Wojtka, który do szaleństwa się w niej zakochał. Para wzięła ślub i od tamtej pory tworzą zgrany duet. 

Ponoć starają się o dziecko, a mąż każdego dnia obsypuje żonę komplementami i utwierdza w przekonaniu, że kochanego ciałka nigdy za wiele. 

Dominika Gwit zalotnie pozuje na balkonie

Gwit odzyskała radość życia i zaraża swoich fanów optymizmem, przekonując na każdym kroku, że grubi ludzie też mają prawo do szczęścia. 

Ostatnio z kolei celebrytka poczuła wiosnę, co postanowiła uwiecznić na zdjęciach. Pomógł jej w tym fotograf, który zrobił jej prawdziwą sesję zdjęciową. 

Najpierw Gwit pożyczyła w jednej z kwiaciarni ogromny bukiet kwiatów, z którym pozowała na ulicy. Potem wspólnie przenieśli się do mieszkania, gdzie zalotnie kusiła na balkonie. 

Zdążyła też zdjąć poprzednie ubranie i przebrała się w nową sukienkę, by zdjęcia nie były zbyt monotonne. Oparta o barierkę stroiła miny do obiektywu, co musiało bardzo podobać się fotografującemu ją mężczyźnie. 

Spodziewaliście się, że z niej taka zalotna kusicielka?

Zobacz też:

Natasza Urbańska ma nową twarz. Ludzie orzekli, że teraz to "najpiękniejsza kobieta w Polsce"

Małgorzata Rozenek-Majdan zdecydowała ws. małżeństwa. Wcześniej Doda wyjawiła, co słyszała o Radku od prostytutek!

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dominika Gwit
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy