Reklama
Reklama

Natasza Urbańska ma nową twarz. Ludzie orzekli, że teraz to "najpiękniejsza kobieta w Polsce"

Natasza Urbańska (44 l.) pokazała się fanom w nieco odmienionej odsłonie. Udała się do zaprzyjaźnionej makijażystki, która zrobiła z niej - zdaniem fanów - istne bóstwo. Celebrytka pozbyła się grzywki, którą zrobiła sobie rok temu, włosy zaczesała do tyłu. Makijaż zrobił swoje i żona Józefowicza odmłodniała o kilkanaście lat. Ludzie nie mogli się nachwalić jej metamorfozy...

Natasza Urbańska w polskim show-biznesie funkcjonuje od wielu lat. Choć bez wątpienia ma duży talent i wszystkie predyspozycje do tego, by odnieść sukces, nadal trudno nazwać jej karierę przesadnie imponującą. 

Ludzie uporczywie za nią nie przepadają, co sprawia, że Natasza wiecznie jest "tą drugą", jeśli chodzi chociażby o jej przygody z licznymi show telewizyjnymi. 

Żona Janusza Józefowicza jednak się nie poddaje i nadal nagrywa nowe piosenki (posłuchaj!), tańczy i gra w teatrze męża. 

Reklama

Urbańska zaskoczyła nową twarzą

Ostatnio z kolei postanowiła zwrócić na siebie uwagę, prezentując nowy wygląd. Nataszka udała się do zaprzyjaźnionej makijażystki, która zdziałała cuda, bo trudno było ją rozpoznać. 

Do tego zrezygnowała z grzywki, zaczesała włosy do tyłu i pochwaliła się umięśnionym brzuchem. Fani nie szczędzili jej komplementów:

"Zdecydowanie najpiękniejsza Polka", "Zawsze uważałam, że Natasza to najpiękniejsza kobieta w Polsce", "Brak słów", "Teraz to już nawet wyglądasz nie 10, a 20 lat młodziej", "Przepiękna kobieta! Im starsza, tym lepiej wygląda" -"Nareszcie Pani odsłoniła tę piękną twarz" - zachwycali się ludzie. 

Kubicka i Chodakowska zachwycają się Urbańską

Do grona pochlebców dołączyły także koleżanki z branży. "Boże, jaka piękna" - zachwycała się Sandra Kubicka, a Ewa Chodakowska dodała: "O, Panie!".

Były też jednak głosy mniej przychylne, które sugerowały, że Nataszka nieco przesadziła z wizytami w klinice medycyny estetycznej, choć tym razem przyznano, że ingerencja uczyniła z niej karykatury. 

"Zrobiła usta, zęby, wymodelowała kwasem twarz i chyba brwi na nici. Ale efekt ładny" - podsumował internauta. 

A wam jak się podoba "nowa twarz" Nataszy? Zazdrościcie Januszowi takiej partnerki?

Zobacz też:

Iza Macudzińska: "Królowa życia" dowiedziała się, że mąż ją zdradza. Jak to komentuje?

Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska z "Gogglebox" wystąpią w nowych parach. I to z kim!

Wojna w Ukrainie. Przewodnicząca PE: Ukraina wygra tę wojnę, a my jej w tym pomożemy

POMAGAMY UKRAINIE

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Natasza Urbańska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy