Reklama
Reklama

Domagała zrezygnował z TTBZ. Zastąpi go… znajoma twarz?

Paweł Domagała kilka dni temu ogłosił na Instagramie, że po dwóch edycjach żegna się z posadą jurora w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. W jego miejsce wskoczy inna osoba, której nazwisko pozostaje jednak tajemnicą. W kuluarach aż huczy od plotek, że widzów może spotkać niemałe zaskoczenie…

Nadchodzi jubileuszowa edycja "TTBZ"

Program "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" dostarcza muzycznych emocji już od ponad dziewięciu lat. Wiosną wszystkich fanów programu czeka wyjątkowa, bo jubileuszowa, 20. edycja.

Jak niedawno mogliśmy przeczytać na oficjalnym profilu programu: "Kochani! Ogłaszamy 20. jubileuszową edycję #TTBZ! To będzie coś wyjątkowego, czyli The best of the best of #TTBZ! Na scenie pojawią się finaliści poprzednich edycji! Najlepsi z najlepszych! Jeszcze nie zdradzimy Wam kto, ale będzie się działo! Dziękujemy Wam, bo bez Was nie byłoby nas".

Stacja Polsat nie zdradza póki co wielu szczegółów na temat nowej edycji. Pewnym jest jednak, że za stołem jurorskim nie zobaczymy już Pawła Domagały. Wokalista niedawno przekazał na swoim profilu na Instagramie, że rezygnuje z show, by skupić się na innych projektach.

Reklama

"Chciałem Wam powiedzieć, że z jesiennym sezonem kończy się moja obecność w Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Bardzo dziękuję Telewizji Polsat i całej ekipie realizacyjnej za super przygodę i świetną zabawę. Doba ma wciąż 24 godziny, więc chcę skupić się na swojej twórczości - pracy nad nową płytą (premiera w listopadzie ), przygotowaniem stand-upu, produkcją filmu w reżyserii Zuzy" - napisał.

Kto zastąpi Pawła Domagałę w roli jurora?

Kto więc zastąpi go w tej roli? W poprzednich edycjach uczestników oceniali m.in. Kasia Kwiatkowska, Kacper Kuszewski, Adam Strycharczuk, Kasia Skrzynecka, Michał Wiśniewski, Krzysztof Cugowski, Gromee, Bartek Kasprzykowski, DJ Adamus.

Ostatnio huczy od plotek, że za stołem jurorskim w jubileuszowej edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" zobaczymy - nomen omen - znajomą twarz. Czy będzie to Katarzyna Skrzynecka, a może jednak Michał Wiśniewski? Tego dowiemy się być może już wkrótce.

Zobacz też:

Paweł Domagała zdobył się na piękny gest. Ludzie się tego nie spodziewali

Małgorzata Walewska z "TTBZ" przeszła spektakularną metamorfozę. Ależ ona się zmieniła

Małgorzata Walewska traci głos? Wszystkiemu winne...

Małgorzata Walewska zabrała głos w sprawie Anny Netrebko. "Jest wojna i wszyscy muszą się opowiedzieć za pokojem"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Twoja twarz brzmi znajomo" | Paweł Domagała
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy