Reklama
Reklama

Doktorowa z "Rancza" Beata Kowalska pręży się w skąpym bikini. Tak świętuje 56. urodziny!

Beata Olga Kowalska to aktorka, która skradła serca Polaków dzięki roli doktorowej w serialu "Ranczo". W życiu prywatnym artystka niewiele ma wspólnego ze swoją ekranową postacią, co udowodniła ostatnim zdjęciem na Instagramie. Aż trudno uwierzyć, że aktorka świętuje dziś 56. urodziny. Figury może pozazdrościć jej nie jedna 20-latka!

Doktorowa z "Rancza" Beata Kowalska pręży się w skąpym bikini. Tak świętuje 56. urodziny!

Beata Olga Kowalska to wszechstronna aktorka, która występowała w teatrach muzycznych, pojawiła się też w show stacji Polsat "Twoja twarz brzmi znajomo", zagrała w wielu serialach m.in.: w "Ojcu Mateuszu', "Na dobre i na złe", "M jak miłość", czy "Ranczo". To występ w tej ostatniej produkcji przyniósł jej ogromną popularność. W produkcji partnerował jej Wojciech Wysocki, a ona wcieliła się w postać doktorowej. 

W ostatnim czasie Beata odłożyła swoją karierę aktorską na bok i skupiła się na udziale w kontrowersyjnym show "Magia nagości", w którym pełni funkcję eleganckiej prowadzącej. Przypomnijmy, że jest to program randkowy, w którym uczestnicy dobierają potencjalnych partnerów na podstawie wyglądu ich pozbawionych ubrań ciał. Kowalska wyraźnie odnajduje się w nowej roli i niejednokrotnie podkreślała, że to nieoczywiste wyzwanie zawodowe było czymś orzeźwiającym dla jej aktorskiej kariery.

Reklama

Dziś Beata Olga Kowalska obchodzi 56. urodziny. Z tego powodu podzieliła się z fanami swoim zdjęciem z plaży. Na fotce gwiazda "Magii Nagości" ma na sobie kolorowe bikini, które podkreśla jej zgrabną figurę. Aż trudno uwierzyć, że nie jest już dwudziestolatką. Dumna aktorka chciała zwrócić uwagę na dyskryminację ze względu na wiek, która współcześnie jest niestety powszechna, a także zapragnęła zachęcić inne dojrzałe kobiety, by nie wstydziły się swojego ciała. Plażową fotkę podpisała następująco:

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy z życzeniami dla dzisiejszej solenizantki. Obserwatorzy nie mogli się nadziwić, jak zgrabna jest prowadząca program "Magia nagości".

Zobacz też:

Młodszy syn Jarosława Jakimowicza ma już 21 lat. To jemu znany tata oddał płat wątroby!

Izabella Krzan prezentuje zgrabną sylwetkę w skąpym bikini! Ma sentymentalne znaczenie...

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Beata Olga Kowalska
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy