Reklama
Reklama

Doda zamieściła wyjątkowy wpis. Podziękowała za wsparcie

Doda podczas Polsat SuperHit Festiwal wystąpiła w podwójnej roli. Była prowadzącą, a także zaprezentowała ze sceny swoje przeboje. Jak zwykle na widowni oklaskiwały artystkę tłumy jej fanów, którzy licznie przybyli do Sopotu. Doda podziękowała im w swoich mediach społecznościowych.

Doda na Polsat SuperHit Festiwal 2023

Dorota Rabczewska była jedną z gwiazd Polsat SuperHit Festiwal 2023. Artystka od lat przyjeżdża do sopockiej Opery Leśnej, gdzie jej występ jest wyczekiwany i zawsze oklaskiwany. 

Doda piątkowy wieczór na Polsat SuperHit Festiwal  rozpoczęła od prawdziwego kaskaderskiego numeru. "Spłynęła" na scenę siedząc na wolno opadającym z góry półksiężycu. W pewnym momencie tancerze z jej grupy zerwali długą, kilkumetrową, czerwoną suknię, w którą ubrana była gwiazda. Pod spodem ukazał się czarny, skórzany strój. Doda z wielką energią i seksapilem wykonała utwory "Fake Love" i "Melodia Ta". Fani oczywiście byli pod wrażeniem jej przebojowości.

Reklama

Doda dziękuje fanom

Rzesze fanów artystki oklaskiwały ją z widowni sopockiego amfiteatru. W niedzielę po występie Doda postanowiła podziękować im za to, że od lat może liczyć na ich wsparcie. Artystka zamieściła w sieci wzruszający wpis. Dodała do niego zdjęcia z piątkowego występu oraz fotografię sprzed 16 lat, kiedy też pojawiła się na imprezie Polsatu.

"Pierwsze i ostatnie zdjęcie, choć zrobione na festiwalu w Sopocie dzieli 16 lat oraz lata doświadczenia, nagród, łez, upadków, powstań, wyśpiewanych dźwięków, zrobionych kroków na scenie...i ŁĄCZY JEDNO - ci sami głośni FANI, którzy roznoszą swoimi głosami publikę a ochrona już od lat wie, że dziesiątki banerów trzymanych w ich zaangażowanych dłoniach i tak zaleją każdy festiwal" - zaczęła swój wpis artystka. 

Doda podkreśliła, że wśród wielbicieli jej muzyki są tacy, którzy przez lata ją dopingują i jeżdżą na każdy występ.

"Dziękuję, że jest Was coraz więcej. Pod scenę przyjeżdżają różne moje fan cluby i bardzo mi zależy, żebyście się integrowali i jednoczyli. Widzę ze sceny każdy napis, każdą grupę i łezka się kręci. Słyszę Was nawet z garderoby, a organizatorzy zawsze powtarzają jedno: "Doda - twoi Fani to jest armia". Czym byłaby królowa bez swojej armii?" - napisała wokalistka.

Fani Dody co roku przyjeżdżają na Polsat SuperHit Festiwal

Pod postem Dody zaroiło się od wpisów fanów. Wszyscy zapewniali ją, że jest najlepsza. Okazuje się, że spotkanie z artystką w Sopocie podczas Polsat SuperHit Festiwal, to dla wielu coroczna tradycja.

"Zawsze będziemy z Tobą! Jesteś najlepsza";

"My również dziękujemy, że jesteś tak cudowną osobą i że zawsze starasz się być blisko Nas";

"Sopot to już nasza tradycja! Obecność obowiązkowa choćby nie wiem co. Kochamy Cię oglądać na scenie w każdej roli. Emocje zawsze są takie, że nie da się tego opisać. Zdarte gardła, łzy, skakanie pod scena - niezapomniane chwile".

Zobacz też:

Polsat SuperHit Festiwal 2023: Co Edyta Górniak szykuje na jubileusz?

Polsat SuperHit Festiwal 2023 do niedzieli w Sopocie

Doda po występie w Sopocie publicznie przeczytała wiadomość od mamy. Treść chwyta za serce

Wielkie wzruszenie na Polsat SuperHit Festiwal. Zespół IRA z nagrodą od redaktora naczelnego Interii

Edyta Górniak w "Gościu Wydarzeń". Śpiewała przebój Tiny Turner

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Doda | Polsat SuperHit Festiwal 2023
Reklama
Reklama
Reklama