Reklama
Reklama

Doda robi to z dziewczyną! Skandalistka zaszokowała fanów!

Doda (37 l.), odkąd pojawiła się w show-biznesie, uwielbia, gdy się o niej mówi. Skandalistka tym razem znów wywołała spore zamieszanie. Na imprezie "Rising Star" zorganizowanej przez radio "Eska"... namiętnie całowała się z dziewczyną! Zobaczcie nagranie!

Doda (37 l.), pojawiła się na imprezie zorganizowanej z okazji finału konkursu, który miał na celu wybrać najlepszych tik-tokerów z Polski. Uczestnicy zabawy mieli za zadanie opublikować na tik-toku wideo do jednego z czterech wyzwań. Radio "Eska" wyłoniło 8 kandydatów, a jury w składzie: piosenkarki Lanberry (zobacz!) i influencera Pawła Chodzińskiego wytypowała finalistów. 

Reklama

W "BeHappyMuseum" odbyła się gala finałowa, a wśród szczęśliwców, którzy przeszli do kolejnego etapu znaleźli się: Anastazja Maciąg, Klaudia Opoka i Filip Czyżykowski. Uczestnicy musieli zaprezentować swoje wokalno-artystyczne umiejętności przed sędziami. 

Doda przyłapana z dziewczyną! Co na to jej fani?

Na wydarzeniu pojawiła się plejada gwiazd, a do zdjęć pozowała m.in.: Doda, Lanberry, Michał Szczygieł, Honorata Skarbek, Ramona Rey. Rabczewska zaśpiewała na scenie swoje największe hity, a uczestnicy gali świetnie się do nich bawili. Artystka na konkurs założyła czarną mini i dobrała do niej sandałki, które spodobały się również Agnieszce Woźniak-Starak (sprawdź). Po zakończonym koncercie Doda dała się ponieść emocjom i... pocałowała się z Ramoną Rey! Całe nagranie zostało opublikowane w sieci!


Doda i Ramona Rey namiętnie się całują

Na opublikowanym wideo widać, jak obie panie szaleją w basenie z kulkami. W pewnym momencie Rey kładzie się, a Doda namiętnie ją całuje! Ramona podpisała nagranie wymownym hasłem "Love, Kiss". Myślicie, że piosenkarki coś łączy? A może chciały tylko wzbudzić sensacje? I co z Maxem, z którym ostatnio była łączona Rabczewska?

Zobaczcie ujęcia z nagrania!


Nagranie możecie obejrzeć na Instagramie wokalistek!

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie.

Ile zarabiają artyści i jak przetrwali pandemię?

Ramona Ray trafiła do szpitala. Bała się o życie

Anna Mucha kusi w bieliźnie! Fani patrzą tylko na jej stopy!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Doda | Ramona Rey
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy