Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Doda policzkuje Wiśniewskiego

Michał Wiśniewski (35 l.), lider zespołu "Ich Troje" robi wszystko, zeby mieć jak najwięcej wrogów.

Na swoim blogu internetowym niedawno obraził dziennikarzy Karolinę Korwin- Piotrowską oraz Roberta Leszczyńskiego, krytykował też Dodę. Wtajemniczeni twierdzą, że jest zły na piosenkarkę, gdyż nie przyjęła ona od Wiśniewskiego propozycji współpracy.

Reklama

Doda odwdzięczyła mu się pięknym za nadobne podczas koncertu w Sopocie, który prowadziła. Zapowiadając Łukasza Zagrobelnego, powiedziała: "Gdy był mały, chciał zostać pilotem, na szczęście nie został... Znamy takiego jednego, co został i wywiało mu wszystkie szare komórki". Trzeba przyznać, że jak na Dodę to bardzo delikatny prztyczek. Można rzec, że to było ostrzeżenie w stylu: uważaj, co mówisz, bo na tym stracisz.

Doda ma rację: sopocki festiwal oglądało znacznie więcej telewidzów niż koncert zespołu "Ich Troje" z okazji 10-lecia istnienia zespołu.

Nic dziwnego: Ania Świątczak w roli wampa zupełnie się nie sprawdza, w skórzanych strojach wygląda po prostu żałośnie, śpiewa też znacznie gorzej niż poprzednie wokalistki "Ich Troje" - Justyna Majkowska i Magda Femme.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje