Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Doda ostro skrytykowała show Edyty Górniak! Ale afera!

Doda (35 l.) postanowiła zabrać głos w sprawie programu, w którym Edyta Górniak (47 l.) uczy się jeździć samochodem. Artystka nie przebierała w słowach i ostro skrytykowała swoją koleżankę po fachu!

Nie jest tajemnicą, że DodaEdyta Górniak nie darzą się wzajemną sympatią. Obie artystki mają za sobą kilka poważnych konfliktów. 

Reklama

Wszystko wskazuje na to, że niedługo wybuchnie kolejny skandal, gdyż Doda postanowiła szczerze opowiedzieć o tym, co sądzi o udziale Edyty Górniak w programie "My Way". 

Przypomnijmy, że przed laty, to Dorota Rabczewska-Stępień jako pierwsza występowała w reality-show "Jazda z Dodą", gdzie uczyła się jazdy samochodem osobowym, by na koniec podejść do egzaminu na prawo jazdy. Po latach stacja TVN postanowiła namówić Edytę Górniak (sprawdź!) do tego, by również spróbowała zdać prawo jazdy na oczach widzów. 

Diwa nie zastanawiała się długo i przyjęła propozycję. Za udział w programie miała otrzymać około miliona złotych, dlatego chyba nikogo nie dziwi fakt, że zgodziła się wystąpić w nowym show TVN-u. Niestety, po wyemitowaniu kilku odcinków, widzowie dość nieprzychylnie komentowali nowe show w internecie.

Edyta w programie "My Way" funduje widzom niezłą dawkę emocji. W niemal każdym odcinku nawiązuje do bolesnych i płaczliwych historii ze swojego życia oraz nieprzychylnie wypowiada się o byłym mężu, który aktualnie znajduje się w więzieniu. 

Historie Edyty sprawiają, że nauka prawa jazdy schodzi na drugi plan. Głos w sprawie show Górniak postanowiła zabrać Doda, która jak się okazało, obejrzała dwa odcinki programu. 

"Obejrzałam dwa odcinki i uważam, że Edyta zrobiła ogromny błąd, biorąc udział w tym programie. Nie dlatego, że on sam w sobie jest zły, ale zrobiła to, czego nie zdołali zrobić za nią jej hejterzy, czyli po prostu totalnie się ośmieszyła tą swoją infantylnością..." - powiedziała Doda w wywiadzie dla "Party". 

Rabczewska-Stępień dodała również, że jej show znacznie różniło się od tego, co obecnie prezentuje Edyta. Piosenkarka zwróciła również uwagę na zachowanie diwy względem instruktorów. 

"Mnie to samo drażni, co innych widzów: nie bierze tego na poważnie, tak kursy nie wyglądają. Naraża tego biednego instruktora na jakieś poważne konsekwencje w swoim zawodzie i prawne, co wcale nie jest zabawne. Mój kurs zupełnie inaczej wyglądał, wszystkich kursy zupełnie inaczej wyglądają" - dodała Doda. 

Piosenkarka (sprawdź!) podobnie jak widzowie zauważyła, że Górniak zbyt często oczernia i żali się na byłego męża. 

"Mnie najbardziej razi to, żeby w każdym odcinku, ale to w każdym, jechać po tym K.? Już przecież siedzi w tym więzieniu, ma, co dostał, konsekwencje zostały wyciągnięte, ale żeby w każdym odcinku gadać o tym samym, to już jest naprawdę męczące. Bardzo, bardzo musi go nienawidzić" - podsumowała Doda.  

Wgląda na to, że po tych słowach konflikt między Edytą a Dodą wybuchnie na nowo. Zgadzacie się ze słowami Dody?

***
Zobacz więcej materiałów wideo:

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Doda | Edyta Górniak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje