Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Doda opublikowała zdjęcie z Radziem Majdanem! Rozenek będzie zła?

Doda (32 l.) nie wspomina dobrze małżeństwa z Radkiem Majdanem (44 l.). Dlaczego więc na jej Facebooku pojawiło się właśnie zdjęciem z byłym mężem, na którym toną w uściskach?

Nie jest tajemnicą, że Doda - delikatnie mówiąc - nie przepada za swoim byłym mężem oraz jego nową żoną. Piosenkarka usilnie uważa, że Radzio ją zdradzał, co potwierdził również Kuba Wojewódzki (53 l.) w swoim głośnym wywiadzie dla "Playboya".

Reklama

Dlatego tym większym szokiem dla jej fanów był fakt, że Doda opublikowała na Facebooku zdjęcie, na którym przytula się z Majdanem.

Wokalistka zrobiła to nie ze względu na sentymenty, jakie w niej ożyły. Najważniejsza była bowiem koszulka, jaką miał na owym zdjęciu Majdan. Był to pierwszy t-shirt z logiem zespołu Virgin. Doda, pokazując to zdjęcie, chciała rozreklamować nową kolekcję ubrań, która już niedługo trafi do sprzedaży.

"Ta koszulka VIRGIN ma 15 lat. Pierwsza i ostatnia kolekcja zespołu do pierwszej płyty! 10 listopada wychodzi kolejna wraz z nowymi projektami na t-shirty" - oznajmiła Doda.

Myślicie, że Lady Rozenek będzie zadowolona, gdy zobaczycie to zdjęcie?

Dowiedz się więcej na temat: Doda | Radek Majdan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje