Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Doda narzeka na pracę na planie filmowym! Reżyser daje jej w kość?!

Doda (33 l.) obecnie bardziej niż muzyką interesuje się filmem. Postanowiła spróbować swoich sił jako aktorka i powoli zaczyna tego żałować!

Tak ciężko nie było jej chyba nigdy. Trasy koncertowe bywały męczące, ale to zupełnie inna praca od tej jaką wykonuje teraz.

Reklama

Wokalistka ma szansę sprawdzić się w roli aktorki na planie najnowszego filmu Władysława Pasikowskiego (58 l.) i pracuje ponoć po kilkanaście godzin dziennie.

"Ostatnio Doda ciągle powtarza, że gdy wraca po zdjęciach do domu, jest wykończona jak nigdy. Zastanawia się, jak aktorzy mogą pracować nawet po 14 godzin dziennie. A przecież film to nie tylko plan, wcześniej trzeba jeszcze poświęcić kilka godzin na naukę tekstu! To dla niej ogromne wyzwanie" - mówi w rozmowie z tabloidem "Fakt" informator.

Jednak pomimo zmęczenia diwa stara się nie dać odczuć tego ekipie filmowej i chce wyjść na profesjonalistkę. Ma już w planach wakacje po zakończeniu zdjęć.

Gwiazda wprost nie może się doczekać, aż będzie mogła odpocząć.

"Doda stwierdziła, że po takim zawodowym maratonie zasłużyła na długi urlop. Zrezygnowała nawet z występu na Sylwestra, żeby tylko wyjechać w jakieś ciepłe miejsce" - dodaje osoba z otoczenia gwiazdy.

Czyżby Doda zwyczajnie spokorniała i nie stroi fochów, tylko skupia się na pracy? Możliwe, że taka zmiana da świetne efekty, które widzowie będą mogli ocenić już niebawem! 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

Dowiedz się więcej na temat: Doda | Patryk Vega

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje