Reklama

Reklama

Reklama

Doda coraz śmielej chwali się nowym ukochanym. Potwierdzi, kim jest jej partner?

Doda (38 l.) ma dobry czas. Wzięła udział w show "Doda. 12 kroków do miłości", wydała płytę, a jej kawałki to hity! Mało tego, artystka znalazła upragnioną miłość. 38-latka już nie ukrywa, że się z kimś spotyka i coraz śmielej pokazuje umięśnionego przystojniaka!

W show "Doda. 12 kroków do miłości" Dorota (posłuchaj) szukała miłości. Niestety, format nie przyniósł jej tego jedynego, ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło, gdyż pomimo przeciwności losu Doda znów poczuła do kogoś miętę.

Piosenkarka zaprosiła partnera do teledysku, a ostatnio pochwaliła się nagraniem prosto z sypialni. Teraz znów pokazała ich relację, na której widać jej ukochanego!

Reklama

Czy w końcu potwierdzi plotki dotyczące tożsamości przystojniaka?

Doda coraz śmielej chwali się nowym ukochanym. Potwierdzi, kim jest jej partner?

Od dłuższego czasu w mediach pojawiają się informację, że Doda związała się z Dariuszem Pachutem. Umięśniony góral miał zawrócić w głowie gwiazdy, ale ta nie zamierza epatować uczuciem w sieci. 38-latka po dotychczasowych nieudanych związkach nie planuje znów na oczach całej Polski przeżywać cierpienia. 

Ostatnio wokalistka i jej wybranek wybrali się do Empiku, a tam z głośników rozbrzmiewał utwór Rabczewskiej, pochodzący z jej najnowszego albumu. Artystka tak się rozemocjonowała, gdy usłyszała hit, że zaczęła śpiewać i nagrywać storisy. W pewnym momencie jej radość sięgnęła zenitu i postanowiła przytulić się do nowego chłopaka, a kamera telefonu uchwyciła kawałek ciała mężczyzny.

Zobaczcie, jak Doda wygląda z nowym chłopakiem. Pasują do siebie?


Dariusz Pachut: kim jest?

Dariusz Pachut w mediach pojawił się za sprawą relacji z pogodynką, ale internauci zainteresowali się jego osobą, gdy jeden z tabloidów opublikował jego zdjęcia w towarzystwie Dody.

W sieci możemy przeczytać, że mężczyzna ma 36 lat i pochodzi z małopolski. Zawodowo pracuje jako ratownik medyczny, a przy okazji uwielbia podróże i jest miłośnikiem sportów. Do jego ulubionych zajęć należą: wspinaczka górska i lodowa, kajakarstwo, rafting, skoki ze spadochronem, a także nurkowanie. Jest też instruktorem strzelania i mistrzem Polski w brazylijskim jiu-jitsu.

Przeczytajcie również:

Doda wspomina babcię i ripostuje Natalię Siwiec. "Im człowiek starszy, to sobie przypomina różne rzeczy"

Doda w zmysłowej siateczce na finale "Tańca z gwiazdami". Było widać prawie wszystko!

Doda: Umierałam od środka [WYWIAD]

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Doda | Dariusz Pachut

Reklama

Reklama

Reklama