Reklama
Reklama

Dla Megan Fox miłość jest ważniejsza niż wszystko. „Wycięliśmy dziurę w kroku, żeby móc uprawiać seks”

Megan Fox (36 l.) zmieniła się diametralnie od czasu związku z Brianem Austinem Greenem. Kobieta została narzeczoną Colsona Bakera znanego jako Machine Gun Kelly. Ich uczucie widać na każdym kroku. Teraz aktorka opublikowała w social mediach zaskakujący wpis, który tylko podgrzał atmosferę wokół kochanków. Co napisała?

Machine Gun Kelly i Megan Fox - dziwne zwyczaje pary

Machine Gun Kelly (sprawdź!) i Megan Fox zaczęli spotykać się w ukryciu jeszcze zanim kobieta zdążyła rozwieść się z mężem Brianem Austinem Greenem. Związek został ujawniony dopiero po kilku miesiącach, gdy zaczęli publikować wspólne zdjęcia w sieci. Para od początku była ze sobą wyjątkowo zżyta, lecz ich praktyki szokowały. Wyszło bowiem na jaw, że partnerzy od czasu do czasu piją swoją krew.

Megan Fox wycięła dziurę w kroku, by uprawiać seks!

Posty Megan Fox coraz bardziej zaskakują. Kobieta nie tylko odsłania coraz więcej fragmentów swojego ciała, ponętnie się wypinając do zdjęć, ale także zdobywa się na prywatne wyznania, które niekiedy zahaczają o sferę intymności. Niedawno podzieliła się z fanami serią zdjęć, na których pozuje w niebieskim kombinezonie, w którym udała się na Billboard Music Awards 22 w Las Vegas. Co więcej, do postu dołączyła fragment konwersacji sms-owej ze swoją stylistką Maeve Reilly, w którym próbuje dowiedzieć się, jak droga była jej kreacja, ponieważ wycięła dziurę w kroku spodni po to, by oddać się miłosnym uniesieniom w objęciach ukochanego.

Reklama

Fani nie kryli oburzenia tym, na co zdobyła się kobieta. Wielu internautów było zażenowanych wynurzeniami aktorki.

"Wycięłaś dziurę Megan? Serio?"

"Dziewczyno, nie musimy wiedzieć, co robisz z MGK w tym kombinezonie"

"Brzmisz jak licealistka, która jest w dziwnym związku i próbuje udawać, że wszystko jest w porządku" - czytamy pod wpisem.

Zobacz też:

Kalczyńska utyskuje na inflację nad sandałkami za 3,5 tysiąca złotych! W domu zapanował "tryb awaryjny". "Poszłam w luksus"

Małgorzata Rozenek-Majdan wydała oświadczenie o in vitro. I się zaczęło...

Lyna Perez prezentuje smukłe ciało w bikini. "Zaniemówiłem!"

W pobliżu Ziemi przeleci ogromna planetoida

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Megan Fox | Machine Gun Kelly
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy