Reklama
Reklama

Dereszowska i Grabowski "są razem tylko dla dziecka"

O problemach w związku Anny Dereszowskiej (32 l.) i Piotra Grabowskiego (44 l.) tabloidy rozpisują się od kilku miesięcy. Choć aktorka dementuje informacje, temat powraca.

Zdrada? Odrzucone oświadczyny? Znużenie? Do dziś nie wiadomo, co było przyczyną kryzysu, jaki latem ubiegłego roku dopadł związek Anny Dereszowskiej i Piotra Grabowskiego.

"Prosimy przedstawicieli mediów o zaprzestanie spekulacji na temat naszego prywatnego życia" - napisali sami zainteresowani w oświadczeniu.

Informatorka "Życia na Gorąco" twierdzi jednak, że para wróciła do siebie tylko ze względu na córkę. "Są razem bardziej dla Lenki niż dla siebie" - mówi pismu.

Kiedyś nierozłączni, dziś unikają pojawiania się we dwoje. Ostatnio tabloidy donosiły, że aktorka jest pod wielkim wrażeniem Marka Bukowskiego. Co więcej, gotowa była nawet rozbić jego małżeństwo. Ten jednak nie uległ.

Reklama

Wielkanoc będzie wielkim sprawdzianem dla Ani i Piotrka. "To przecież czas, kiedy ludzie wymazują z pamięci urazy, zapominają o wzajemnym żalu. Wierzę, że oni po prostu zrozumieją, że są dla siebie. Wierzę, że nie będą to ich ostatnie wspólne święta" - dodaje znajoma aktorskiej pary.

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Dereszowska | Piotr Grabowski | związek
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy