Reklama
Reklama

Dawid Woliński najpierw obmacywał w "Top Model", a teraz... powiedział, ile ma centymetrów

Dawid Woliński (45 l.) w „Top Model” przechodzi samego siebie. Trzeci odcinek najnowszego 11. sezonu programu był pełen zaskoczeń. Widzów zszokowało bezpośrednie wyznanie Dawida Wolińskiego, który w osobliwy sposób komplementował jedną z uczestniczek.

Dawid Woliński zakochał się w uczestniczce "Top Model"?

Serce Dawida Wolińskiego zabiło mocniej, gdy na wybiegu "Top Model" pojawiła się 18-letnia Karolina. Kobieta zaczarowała jury nie tylko swoim wyglądem, ale przede wszystkim inteligencją. Dziewczyna pochwaliła się bowiem znajomością francuskiego i niemieckiego, a także wyginała się w prawdziwie kocim tańcu. Dawid Woliński nie mógł oderwać od niej wzroku.

Jakby tego było mało, Karolina okazała się również przykładną córką, która ceni sobie relacje z mamą. To właśnie rodzicielka towarzyszyła jej na castingu, dopingując piękną córkę zza kulis.

Reklama

Dawid Woliński z miejsca wyznał jej miłość, a wszystko nagrały kamery.

To nietypowe zachowanie Wolińskiego zwróciło uwagę publiczności. Przypomnijmy, że projektant mody słynie z ciętego języka i mówienia wprost tego, co myśli. Zaskakujące, że tym razem zapałał do uczestniczki tak wielkim entuzjazmem. Czyżby miał do niej jakieś plany?

Orientacja seksualna gwiazdy często staje się tematem spekulacji szczególnie wśród jego fanów. Nie ulega jednak wątpliwości, że juror "Top Model" ma za sobą związek z kobietą, który zaowocował i Woliński doczekał się potomka.

Myślicie, że z Karoliną połączy go coś więcej?

"Top Model" - 11 edycja popularnego programu

"Top Model" to realityshow, które po raz jedenasty wraca na ekrany telewizorów. Zmagania młodych ludzi, którzy bardziej niż o tytuł "modela" walczą o wejście do świata influencerów, będzie można oglądać już jesienią.

Jak powszechnie wiadomo - część "Top Model" jest nagrywane jeszcze w wakacje, a dopiero finał emitowany jest na żywo, lecz mimo tego show każdorazowo budzi wielkie emocje. Widzowie chętnie typują swoich faworytów. Czy w tegorocznej edycji zwycięży ulubienica Wolińskiego? Przyjdzie nam się o tym przekonać niebawem.

Zobacz też:

Dawid Woliński pręży pośladki na Instagramie. Fan porównuje go do aktora porno

Uczestniczka "Top Model" nieuleczalnie chora. "Ostatnio wyglądam jak monstrum"

Zaglądamy do rezydencji Nataszy Urbańskiej i Janusza Józefowicza. Mieszkają jak w pałacu

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dawid Woliński | "Top Model"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama