Reklama
Reklama

Danzel wygrał w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" po polsku. Jakie zna nasze tradycje?

Popularny piosenkarz z Belgii, który zasłynął hitem "Pump It Up" w 2004 roku, wygrał czwarty odcinek programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" w fenomenalny sposób wcielając się w Ryszarda Riedla z piosenką "Wehikuł czasu". Jak się okazuje, Danzel wie co nieco o naszych rodzimych tradycjach. Jak artysta czuje się w kraju nad Wisłą, w którym cieszy się niesłabnącą popularnością?

Pierwsza zagraniczna gwiazda w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Danzel to pierwszy muzyk spoza granic naszego kraju, który występuje na scenie programu Polsatu. Pomimo bariery językowej, autor przeboju "Pump It Up" nie krył podekscytowania udziałem w show.

Polska drugim domem artysty

Wielokrotne występy w Polsce sprawiły, że Danzel czuje się tutaj jak w domu. Artysta docenił niesłabnące od lat zainteresowanie polskich fanów.

Okazuje się, że przez lata Danzel zdążył pokochać nasze krajobrazy i doskonale poznać obyczaje.

Triumf w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" po polsku!

Danzel w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" zbiera bardzo pozytywne recenzje za swoje występy, ale prawdziwym hitem była jego czwarta metamorfoza. Wystąpił jako Ryszard Riedel, wokalista legendarnego zespołu Dżem i wykonał kultowy utwór "Wehikuł czasu".

Reklama

Piosenkarz pomimo bariery językowej poradził sobie znakomicie i wygrał czwarty odcinek. W jaki sposób przygotowywał się do tego występu?

Kibicujecie Danzelowi w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?

Wszystko o "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Program "Twoja twarz Brzmi Znajomo" możecie oglądać w piątki o godz. 20:05 w Polsacie lub na PolsatGo!

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Danzel | "Twoja twarz brzmi znajomo"
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy