Reklama
Reklama

Danuta Holecka zrobiła się na Magdę Ogórek. Widzowie "Wiadomości" prawie nie jej nie poznali

Danuta Holecka nie przestaje zaskakiwać. Gwiazda "Wiadomości" postanowiła ostatnio nieco zaszaleć z wyglądem. 1 sierpnia pojawiła się na wizji mocno odmieniona. Widzowie TVP musieli się nieźle zdziwić, gdy zobaczyli ją w takim wydaniu. Wygląda na to, że Magda Ogórek ma "blond konkurencję" w stacji...

Dantuta Holecka z TVP związana jest od lat. Udało jej się utrzymać posadę nawet, gdy stacją rządziły ugrupowania polityczne, z którymi dziennikarce nie jest po drodze. 

Czasy PO spędziła jednak w niszowej TVP3. Na nowo jej kariera nabrała tempa, gdy do władzy doszło Prawo i Sprawiedliwość. 

To ona była jedną z osób, które na Woronicza witały Jacka Kurskiego - nowego prezesa. I to się opłaciło.

Holecka szybko wróciła do prowadzenia głównego wydania "Wiadomości", gdzie dziś jest największą gwiazdą.

Od tamtej pory budzi ogromne emocje, bo dziennikarka nawet niespecjalnie kryje się ze swoimi poglądami. Dało się to wyczuć, gdy przeprowadzała nie tak dawno wywiad z Jarosławem Kaczyńskim, z którego kpili internauci. 

Reklama

Uśmiech niemal nie schodził z twarzy prowadzącej, a w swoje "ostre pytania" niemal za każdym razem wplatała serię komplementów pod adresem prezesa PiS.

Holecka wróciła do TVP odmieniona

"Utrzymanie kontaktu wzrokowego, wpatrywanie się w rozmówcę, wyraźnie uniesione kąciki ust oraz policzki, uśmiech mały i większy, kulenie postawy, szybsze mruganie - to częste sygnały zainteresowania, zachwytu, szacunku, radości, uznania... czasem flirtu"- oceniała mimikę jej twarzy trenerka wystąpień publicznych.

Jakiś czas temu Danuta zniknęła na jakiś czas z wizji, co wywołało nawet pewien niepokój w mediach branżowych. Ostatecznie głos zabrała sama zainteresowana, która wyznała, że nie odeszła z TVP, a jedynie wzięła dłuższy urlop.

"Jestem na urlopie. Każdy czasem musi odpocząć. Uspokajam. Wracam do telewizji niebawem" - uspokajała w "Fakcie".

I faktycznie tak też się stało, bo Danuta znów niemal nie znika z ekranu. 

1 sierpnia mocno zaskoczyła jednak widzów, prezentując się w nowej fryzurze. 

Holecka została blondynką

Już od jakiegoś czasu Holecka stopniowo rozjaśniała swoje niegdyś kruczoczarne włosy, ale tym razem pozwoliła fryzjerce zaszaleć. 

Gwiazda TVP przefarbowała się bowiem na platynowy blond. Kadr z jej wystąpienia zrobił furorę w sieci.

Dziennikarka zrobiła się "na Magdę Ogórek", ale niezmienne pozostały paski TVP. Tym razem pod jej nowym wyglądem mogliśmy wyczytać "Ostoja polskości" - tak "skromnie" pracownicy stacji określają właśnie TVP. 

Zobacz też:

Anita Werner pobiła kolejny rekord. Holecka pogratuluje?

"Wiadomości" TVP pokazują materiał pełen wulgaryzmów. Widzowie ślą skargi do KRRiT

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Danuta Holecka | TVP | Wiadomości TVP
Reklama
Reklama
Reklama