Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Danuta Holecka wróciła do "Wiadomości"! Już wiadomo, dlaczego niespodziewanie zniknęła z TVP

W połowie kwietnia Danuta Holecka niespodziewanie zniknęła z anteny TVP. Widzowie zastanawiali się, czym spowodowana była jej absencja. W końcu sama dziennikarka wyjawiła, że po prostu musiała wykorzystać zaległy urlop. Teraz powróciła na antenę. I to w jakim stylu! Telewidzowie od razu zauważyli pewien szczegół w jej ubiorze i nie kryli zaskoczenia pomysłowością Holeckiej.

Danuta Holecka w połowie kwietnia zniknęła z "Wiadomości". Nieobecność jednej z czołowych dziennikarek TVP wzbudziła spore zainteresowanie. Zastanawiano się, czym spowodowana jest jej absencja. 

Nieoficjalnie mówiono, że to wszystko przez problemy zdrowotne, z jakimi miała borykać się Holecka. Ponoć złamała nogę, i to tak niefortunnie, że konieczne było zespolenie kości specjalistycznymi śrubami.

Natomiast przedstawiciele TVP nie potwierdzali tej wersji wydarzeń. Tłumaczyli natomiast, że dziennikarka "wykorzystuje zaległy urlop, którego uzbierało się sporo". Sama zainteresowana w odpowiedzi na liczne zapytania wreszcie wyjawiła, że istotnie tak właśnie było.

Danuta Holecka powróciła na wizję

Reklama

I rzeczywiście, stęsknieni fani dziennikarki wreszcie odetchnęli z ulgą - 19 czerwca Danuta Holecka po prawie dwumiesięcznej przerwie wróciła do pracy i poprowadziła "Wiadomości". 

A że jej powrót zbiegł się w czasie z meczem Hiszpania-Polska na Euro 2020, to i wydanie serwisu było wyjątkowe. Zrealizowało je dwóch prowadzących: Holecka ze studia TVP w Warszawie oraz Michał Adamczyk, który nadawał z Sewilli, gdzie grali biało-czerwoni. 

Czujnym widzom nie umknął pewien szczegół, a mianowicie strój gwiazdy telewizji publicznej. Dziennikarka założyła bowiem białą bluzkę oraz czerwoną marynarkę, co w ewidentny sposób było nawiązaniem do naszych barw narodowych. Było też symbolem wsparcia dla piłkarzy.

Zaraz startuje Polsat SuperHit Festiwal! Zagłosuj na swojego ulubionego artystę

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Danuta Holecka | TVP

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje