Reklama

Reklama

Reklama

Daniel Martyniuk otrzyma karę pozbawienia wolności?! Mogą grozić mu dwa lata więzienia!

Daniel Martyniuk, syn gwiazdora disco polo, znowu wplątał się w problemy z prawem. Chodzi o post, w którym obraził sędzię. Jak donosi "Super Express", sprawę bada już prokuratura. Mogą grozić mu nawet dwa lata pozbawienia wolności!

Daniel Martyniuk obraził sędzię

Daniel Martyniuk to jedyny syn gwiazdora disco polo, Zenka Martyniuka. Niedawno artysta z dumą opowiadał, że jego pociecha nareszcie wyszła na prostą, ale 32-latek znów pokazał swoje prawdziwe oblicze.

Syn Martyniuka uznał, że zabranie mu prawa do prowadzenia pojazdów na sześć lat to zbyt surowa kara. Zirytowany decyzją sądu, postanowił dać upust emocjom w sieci.

Syn Zenka Martyniuka trafi do więzienia?

Daniel Martyniuk przez swój czyn oraz wyjątkowo wulgarny komentarz może mieć spore problemy, bowiem znieważenie sędziego, na podstawie art. 115 par. 13 ust. 3 k.k, jest przestępstwem ściganym z urzędu.

Jak donosi "Super Express", kwestią wpisu zajęła się już prokuratura. Sprawy nie prowadzą miejscowi śledczy, aby nie narażać się na podejrzenie o stronniczość.

Co więcej, w połowie grudnia chłopak chciał kupić w jednym z osiedlowych sklepów narkotyki. Monitoring uwiecznił jego agresywne zachowanie oraz groźby w języku angielskim, jak relacjonował Pudelek. 

Prokuratura Okręgowa w Ostrołęce obecnie bada sprawę, a Danielowi mogą grozić nawet dwa lata pozbawienia wolności.

Reklama

Zobacz też:

Sara James w żałobie! Smutne wieści z domu gwiazdy Eurowizji Junior!

Kamila przyznała się do romansu po zakończeniu "Rolnika". Znany jest finał!

Wojciech Cejrowski stanął na żółwiu. Eksperci krytykują


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Daniel Martyniuk | Zenon Martyniuk | Prokuratura Okręgowa

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy