Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Dan Aykroyd wierzy w koniec świata w 2012 roku

Coraz częściej na temat domniemanej i rychłej apokalipsy wypowiadają się osoby publiczne. Wielu szuka dziś znaków wieszczących koniec świata. Odpowiedź ma być ukryta w ezoterycznych przekazach lub niezwykłych zjawiskach.

Przykładowo, rychły koniec świata wieszczy także znany aktor Dan Aykroyd. W wywiadzie udzielonym na początku marca 2010 r. dla amerykańskiej gazety "Las Vegas Review-Journal" stwierdził on, że powtarzana wciąż data apokalipsy, czyli rok 2012, jest wielce prawdopodobna.

Reklama

Sławny aktor jednak końca świata się nie obawia.

- Do roku 2012 zjawiska w rodzaju UFO będą narastać, bo wiążą się z objawieniem, którego doświadczymy, gdy już koniec świata przyjdzie - twierdzi Dan Aykroyd. - To nie będzie koniec fizycznego świata, to będzie koniec świadomości i percepcji, jakie dziś są normą.

Według znanego aktora, to Niezidentyfikowane Obiekty Latające odegrają znaczącą rolę w nadejściu końca świata.

- Zjawiska UFO stanowią elementy duchowej przebudowy jako znaki dla masowych obserwacji - wyjaśnia Aykroyd.

- Masowe przekazy telepatyczne miały już miejsce w Ameryce Północnej przy wielu okazjach. Na przykład w 1994 r. na terenie kenadyjskiego Quebecu, gdzie około 2 tysiące osób poczuło w tym samym czasie, że mają spoglądać w niebo. To była telepatyczna próba kontaktu. Takich zjawisk będzie więcej, a fala prowadząca do końca świata będzie narastać.

- Uważam, że nie jest to zjawisko destrukcyjne, tylko bardzo konstruktywne. To bardzo ekscytujące, że możemy czegoś tego doświadczyć. Powinniśmy otworzyć nasze umysły i stawać się lepszymi ludźmi. Musimy być bardziej współczujący, bardziej kochający i myśleć pozytywnie.

Nie każdy jednak jest takim optymistą, jak Dan Aykroyd. Wielu końca świata, takiego jaki jest dziś, po prostu się boi.

MWMedia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje

Nie przegap
najgorętszych
plotek!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie. Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj Pomponik.pl lub zobacz instrukcję »