Reklama
Reklama

Dagmara Kaźmierska prezentuje odchudzoną sylwetkę po liposukcji! Wskoczyła w bikini w panterkę...

Dagmara Kaźmierska (47 l.) jest jedną z najpopularniejszych bohaterek hitu TTV "Królowe życia". Celebrytka nie tylko "bryluje" na ekranie, ale i w swoich mediach społecznościowych. "Królowa" pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi fanami, dzieląc się z nimi rozmaitymi mądrościami życiowymi. Tym razem postanowiła podnieść nieco temperaturę, bo wrzuciła fotkę w bikini! Trzeb przyznać, że widać efekty liposukcji, bo internauci zachwyceni są nową sylwetką Kaźmierskiej!

Dagmara Kaźmierska kilka lat temu szturmem wdarła się do show-biznesu. Wszystko za sprawą programu "Królowe życia", w którym to dobrze usytuowane persony pokazują, jak wygląda ich luksusowe życie. Celebrytka o dość szemranej przeszłości z kryminalistycznym wątkiem szybko zyskała sympatię widzów.

"Królowe życia" znikają z antenty!

Okazało się, że pobyt w więzieniu nie odstraszył widzów, a wręcz przeciwnie. Dagmara w krótkim czasie stała się jedną z najbardziej lubianych i przy okazji najpopularniejszych bohaterek show. Format doczekał się aż 12 sezonów i 300 odcinków, co oznacza, że widzowie zdążyli już całkiem dobrze poznać Kaźmierską.

Reklama

Ku niezadowoleniu odbiorców, "Królowe Życia" nie doczekają się na razie nowego sezonu, a format znika z anteny. Dagmara nie ma jednak zamiaru znikać z mediów, przynajmniej tych internetowych. Jakiś czas temu pokazała również wspólną fotkę z Joanną Kurowską, informują jednocześnie, że pojawi się wraz z aktorką na szklanym ekranie.

Na fali popularności, Dagmarze udało się również wylansować swój butik z ekskluzywnym włoskimi ciuszkami. Za sprowadzone przez Kaźmierską fatałaszki trzeba bowiem zapłacić... jak za złoto! "Królowa" z wielkim zapałem jednak reklamuje interes, przymierzając kreacje na swoim Tik Toku.

Dagmara Kaźmierska prezentuje odchudzoną sylwetkę

Kaźmierska nie zapomina przy tym, by jak na "królową" przystało zadbać również o swój image. Dagmara jakiś czas temu poinformowała, że poddała się liposukcji. W rozmowie ze swoim przyjacielem Jackiem, którego widzowie również mogli poznać w programie, zwierzała się, że przez problemy z nogami - nie jest w stanie sama schudnąć.

Nie da się ukryć, że zabieg odsysania tłuszczu chyba dodał Dagmarze pewności siebie, bo celebrytka z przyjemnością pokazuje teraz imponujące efekty. Kaźmierska opublikowała niedawno fotkę w skąpym bikini w panterkę. Tej metamorfozy nie da się nie zauważyć!

A wam jak się podoba?

Zobaczcie również:

"Królowe życia" kłócą się w programie. Zaskakujące sceny pomiędzy Dagmarą i Edytą!

Dagmara Kaźmierska prezentuje efekty liposukcji! Nowy wygląd "królowej" zaskakuje...

Gwiazda TVN-u dokonała coming outu: "Uwielbiam czas z moją dziewczyną"

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dagmara Kaźmierska | "Królowe życia"
Reklama
Reklama
Reklama