Reklama
Reklama
Tylko u nas

Dagmara Bryzek komentuje złośliwe pogłoski. Misiek Koterski załatwił jej rolę?!

Dagmara Bryzek (23 l.) to młoda aktorka, która coraz lepiej radzi sobie na planach filmowych. Złośliwi zarzucają jej, że to były chłopak, Misiek Koterski, załatwił jej rolę w serialu "Pierwsza miłość" i tym samym ułatwił start w karierze. W rozmowie z Pomponik.pl Dagmara Bryzek odniosła się do tych okrutnych pogłosek.

Dagmara Bryzek komentuje złośliwe pogłoski. Misiek Koterski załatwił jej rolę?!

Latem ubiegłego roku media obiegła wieść o tym, iż Misiek Koterski związał się z prawie 20 lat młodszą początkującą aktorką Dagmarą Bryzek. Para miała bliżej się poznać na planie filmu "Gdzie diabeł nie może tam babę pośle". Ich uczucie nie trwało długo, acz było bardzo intensywne. Pół roku później Michał postanowił wrócić do matki swojego syna, Marceli Leszczak i wspólnie z nią udać się do Stambułu na przeszczep włosów. Jak dziś twierdzi Dagmara - decyzja o rozstaniu została podjęta wspólnie.

Reklama

Dagmara nie chce, aby ludzie oceniali ją przez pryzmat dawnej relacji, a teraz stara się skupić przede wszystkim na swojej karierze. Ostatnio Bryzek w rozmowie z Pomponik.pl zdradziła, jak dziś wygląda jej relacja z Koterskim, i czy to prawda, jakoby doświadczony aktor "załatwił" jej pracę na planie "Pierwszej miłości", gdzie Michał gra od lat.

Dagmara Bryzek ma zaledwie 23 lata, a już pojawiła się w kilku poważnych produkcjach. Nic więc dziwnego, że były chłopak nie musiał prosić scenarzystów a angażowanie młodej aktorki w pracę na planie. Bryzek gra na fortepianie, śpiewa, a znaczną część życia trenowała taniec towarzyski. Wystąpiła już w takich produkcjach jak: "Korona królów", "Pitbull. Ostatni pies", czy "M jak miłość".

Fragment rozmowy Pomponik.pl z Dagmarą można zobaczyć tutaj:

Zobacz też:

Dagmara Bryzek w "M jak Miłość" była "wredną mamą Ewuni". Jak wspomina pracę przy serialu?

Koronawirus w Polsce. Niedzielski podał liczbę przypadków

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dagmara Bryzek | Michał Koterski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy