Reklama

Reklama

Reklama

Czarno-białe zdjęcie na profilu Andrzeja Piasecznego wprawiło fanów w przerażenie: „Myślałam, że Piasek nie żyje"

Andrzej Piaseczny (52 l.) przekazał na aukcję WOŚP bardzo osobisty przedmiot. Fani kwestionują jednak sposób, w jaki to zrobił. Wpis artysty wzbudził złowieszcze skojarzenia…

WOŚP 2023: cel akcji

Z roku na rok Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy bije własne rekordy finansowe. Sława corocznego karnawału serduszek już dawno wyszła poza granice Polski.

Finały WOŚP organizowane są na całym świecie i budzą ogromne zainteresowanie. W tym roku Orkiestra zbiera pieniądze na specjalistyczny sprzęt, pozwalający na wczesną diagnostykę sepsy, czyli zespół objawów wywołanych przez niekontrolowaną, gwałtowną reakcję organizmu na zakażenie, często kończący się śmiercią.

Reklama

Andrzej Piaseczny: co przekazał na aukcję WOŚP?

Niezwykle popularny członek jury „Tańca z gwiazdami” Andrzej Piaseczny dołączył do grona celebrytów wspierających w tym roku WOŚP. Zdecydował się na mniej szaloną opcję niż duża część jego kolegów z branży celebryckiej, ale za to dużo trwalszą. Tyczy się to zwłaszcza Andrzeja Grabowskiego, który zaoferował usługę czyszczenia czyjegoś mieszkania. Zwłaszcza biorąc pod uwagę, że prędzej czy później to znów się zakurzy. 

"Piasek" przekazał na aukcję WOŚP swoje zdjęcie z autografem. Zrobił to jednak w sposób, który wielu spośród jego fanów omal nie przyprawił o palpitację serca.

Fani martwią się o Piaska

Czarno-białe zdjęcie w czarnej ramce, z dołączonym certyfikatem autentyczności przypominającym tzw. klepsydrę, wzbudziło złowieszcze skojarzenia. Pod wpisem Piaska pojawiły się sugestie, by wykazał nieco więcej troski o nerwy fanów:

"Jak zobaczyłam zdjęcie to w pierwszej chwili pomyślałam że Piasek nie żyje... czarnobiały portret w ramce a przy nim czarnobiała kartka wyglądająca. Jak klepsydra…" - skomentowała szczególnie przerażona fanka. Wam też rzeczywiście czarno-biała fotografia kojarzy się grobowo?

Rubik, Mata, Grabowski wspierają WOŚP

Internetowe licytacje towarzyszyły WOŚP od lat, jednak z roku na rok oferta jest coraz bogatsza. Gwiazdy prześcigają się w pomysłowości. Anja Rubik 2 lata temu przekazała na aukcję WOŚP swoje nagie zdjęcia, powstałe w trakcie sesji dla magazynu "Vogue". Jak wyjaśniła, są to najbardziej osobiste zdjęcia w jej całej karierze. 

Popularny youtuber, Radek Kotarski, znany z programów popularyzujących wiedzę historyczną oraz reklamy banku,  w 2021 roku przekazał na aukcję swoje Ferrari F430, które, kiedy na nie oszczędzał, wydawało mu się niedoścignionym luksusem, a po zakupie - rozpaczliwym szpanem. 

Wśród tegorocznych ofert są możliwości spędzenia całego dnia z ulubioną celebrytką, rakieta Igi Świątek, marynarka Maty, oraz weekend w rezydencji Filipa Chajzera.

Zobacz też:

Andrzej Grabowski chce pomóc w nietypowy sposób. Trzeba tylko słono zapłacić!

Nietypowe dary gwiazd na WOŚP 2023. Mata dał marynarkę, Świątek rakietę, a Viki Gabor... aż trudno w to uwierzyć

Jerzy Owsiak ogłosił cel 31. finału WOŚP

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama